Jõulukauba hinnad oluliselt tõusnud ei ole

Avatar

Elen Freivald

elen@le.ee

Haapsalu tarbijate ühistu esimehe Raimond Lunevi sõnul lükkavad jõulukaupade tootjad suurema hinnatõusu järgmisse aastasse. Foto: Elen Freivald

Haapsalu tarbijate ühistu esimehe Raimond Lunevi sõnul lükkavad jõulukaupade tootjad suurema hinnatõusu järgmisse aastasse. Foto: Elen Freivald

Pühade tulekuga on letid täitunud suure valiku jõulutoodetega, kuid kaupmeeste sõnul hüppelist hinnatõusu märgata ei ole.

Haapsalu tarbijate ühistu esimees Raimond Lunev prognoosis, et kui tootjatel vähegi kannatab, lükatakse suur hinnatõus uude aastasse. „Konkurentsi tingimustes ei saa olla kindel, et ka teised konkurendid hinda tõstavad, ja üksi kõrget hinda kasutades võib müügi sootuks kaotada,“ nentis ta. Lunevi sõnul mängib suurt rolli energia hinnatõus. „Millal see toodetes kajastuma hakkab, on aja küsimus,“ ütles ta.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kadi
Kadi

Miks hinnad tõusma peaks? Just peavad ikka langema! Palgad ju ei ole ammu tõusnud!

noh
noh

Kallis Kadi, palgad tõusevad kogu aeg, vastavalt majanduse edenemisele. Mida rohkem saavad inimesed palka, seda rohkem nad kulutavad. Mida rohkem inimesed kulutavad, seda suurem on nõudlus, mis omakorda tingib ka hinnatõusu.
Et rahval on järjest rohkem raha, on näha tänavapildist- aasta-aastalt uhkem autopark, ilusamad majad ja mis põhiline- suurenenud kehakaal.

Vaba Mees
Vaba Mees

Ootan jõuludeks uut valitsust 🙂
Muu pole oluline!

roheline eesti
roheline eesti

sajad tuhanded kuused raiutakse maha ja saavad lõpuks tuleroaks

Arvaja
Arvaja

Uued kasvavad varsti asemele.

Prints
Prints

Kui on laual viin õlu ja seapraad ning piparkoogud, siis on Jõulu tunne südames ning ilus tüdruk voodis ratsutamas. 🤪 😍 😍 😍

viloloog
viloloog

Käed nõrgad?

naine
naine

juba paar aastat ei osta mingit jõulunänni. Kuuseoks vaasis ja küünal laual….täiesti piisab. Hea tunne on vabaneda sellest kohutavast jõulutarbimisest.Pigem keskenduda hetkedele ja nautida õhtuti küünlavalgust….

Arvaja
Arvaja

Küünlavalgus on hea kui elektrihinnad tõusevad.

jajaa
jajaa

vähemalt viimased 20 aastat juba ajab jõuluaeg oksele. Coca-cola ja odav hiina träni tulevad ainult meelde.

mõttetu
mõttetu

tilulilu, järjekordseks raiskamiseks eufooria tekitamine

Tore
Tore

Tulen vaatama. Jyski jõulunänn on küll mõttetult kallis, Pepcos vilets valik.

eksole
eksole

eelmistel aastatel juba küll ei ole seda nänni kokku ostetud või? No ma tõesti ei kujuta ette, mis asi see on, mida just jõulu ajal peaks poest ekstra ostma.
Jaanipäeval ka jyskis ja pepcos käid?
Asju tuleb osta vastavalt vajadusele, jõulud ei käi vajaduste hulka.

Tore
Tore

Pole sinu asi.

wpDiscuz