7

Läänemaa sai palmisaare

Kuivarahu. Foto: Erki Teras

Kuivarahu on saanud palmisaareks – seal on püsti umbes neljameetrine kunstpalm. Multilift UV juhatuse liige Ivar Viira ütles, et palm sobib Kuivarahule hästi ja ei sega kedagi. „Seal on ainult kivid – ei ühtegi taime ega lindu,” ütles Viira.

Kuivarahu palmi on näha vaid merelt – rahust läheb mööda ka laevatee. Viira sõnul on palm näha võib-olla ka Rohuküla sadamast, kui osata täpselt vaadata. „Seda peab ise nägema,” ütles Viira.

Kuidas palm praeguste tormituultega vastu peab, Viira veel öelda ei osanud. „Homme lähme vaatama,” ütles Viira reedel. „Kui on püsti, siis on püsti, kui ei ole, siis ei ole.”

Viira lubas, et toovad talveks palmi rahu pealt ära. „Jää lõhub ta muidu ära,” ütles Viira.

Multilift UV soovis kevadel Vasikaholmi lähedale laidudele püsti panna paar-kolm 10–12meetrist palmi, kuid laiud jäid ehituskeelu alale ja sinna neid püsti panna ei võinud.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Nojah, aga...
Nojah, aga...

Ikka toppisid elle üles! Huvitav oleks teada, mis huve see teenib või teenima hakkab? Milleks seda üldse vaja oli, kui kedagi see ei sega ja keegi ei näe, kui vaadata ei oska. Kahtlane tegevus minuarust

Mak
Mak

Posti tänavale oleks ka paari vaja ajutiselt, rahunevad need puude kallistajad ehk mõneks ajaks maha.

Paiu Tarmu
Paiu Tarmu

mida sa mökitad siin

Helle.
Helle.

Kust sellist palmi küll saada? Olen otsinud ja otsinud, aga kusagil pole olemas. Sooviks ka enda aeda just kunstpalmi.

Andri
Andri

Sama siin. Kustkohast võiks selliseid palme hankida?

pinn
pinn

Küsige Ivari käest!

Arvaja
Arvaja

Pimedal augustiööl kui kõik valget daami vahivad lähed ja tood ära.

wpDiscuz