66

Läänemaale lisandus 20 koroonaviirusega nakatunut

Reedel oli Haapsalu proovivõtutelgi juures pidev pikk looklev autorivi. Foto: Malle-Liisa Raigla
Koroonaproovi andmise järjekord. Foto: Malle-Liisa Raigla

Läänemaale lisandus viimase ööpäevaga 20 koroonaviirusega nakatunut, mis on seni suurim ööpäevaga Läänemaale lisandunud nakatunute arv.

Ööpäevaga testiti 89 läänlast ehk positiivsete testide osakaal oli 22,5%. See tähendab, et viirust kannab enam kui iga viies testitud läänlane.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on Läänemaal 563. Eestis keskmiselt on näit 1072,3. Üle 1000 on näit neljas maakonnas – Saaremaal (1783), Lääne-Virumaal (1096), Ida-Virumaal (1224) ja Harjumaal (1381). Madalaim on haigestumus 100 000 elaniku kohta Hiiumaal – 386.

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 6566 koroonaviiruse testi, neist esmaseid positiivseid teste oli 1113 ehk 17% testide koguarvust.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 799 inimesel. 621 uutest Harjumaa haigusjuhtudest on Tallinnas.

Ida-Virumaale lisandus 51, Saaremaale 49, Tartumaale 42, Lääne-Virumaale 33, Viljandimaale 25, Raplamaale 22, Järva- ja Läänemaale 20 uut positiivset testi. Pärnumaale lisandus 11, Jõgevamaale 9, Valga- ja Võrumaale 6, Hiiumaale 3 ja Põlvamaale 2 uut nakkusjuhtu. 15 positiivse testitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.

Haiglaravi vajab 565 patsienti.

Eestis on COVID-19 vastu vaktsineerimisi tehtud 81 209 inimesele, kaks doosi on saanud 35 067 inimest. Läänemaal on vähemalt ühe vaktsiinisüsti saanud 1454 inimest, vaktsineerimine on lõpetatud 713 inimesel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
nimi
nimi

Seni kuni viirusega nakatunud ja positiivse testi saanud lollpead mööda linna ringi tõmbavad ja nende lähedased samuti ei saagi seda pidama.

Pook
Pook

Teen ettepaneku panna oma nomi ja pilt ja nakatumis aeg lehte.

Silde panfiilovkast
Silde panfiilovkast

Covidid pole. Ma ei usu. Reklaami trikk äkki.

Kurb
Kurb
Jeerum kui kurb on näha sellist rumalust. Kas tõesti peab täiskasvanud inimestele kõik ette dikteerima ja käskima ja keelama? Nende jaurajate ja maskivastaste pärast olemegi sellises seisus, kus me just hetkel oleme. Kinno, kohvikusse, teatrisse, KOOLI jne jne EI SAA!?!?!?! Kurat võtaks kuhu see jonn viinud on? Mitte kuidagi pole see ju paremaks teinud olukorda. Kas tõesti on meeletult raske kanda poes ja avalikus kohas maski? See aeg on ju praktiliselt olematu võrreldes nendega kes kannavad maski terve pika päeva?! Lihtne on taga ajada oma niinimetatud inimõigusi, aga ….. kas meil, kes maski kannavad ja järgivad reegleid, polegi inimõigusi? Olla… Loe rohkem »
Oijah
Oijah

see on ju orjastamine

Teise Arnoldi Tütar
Teise Arnoldi Tütar

Kas inimestel puudub väikegi möistus,et aru saada Coviti ohtlikust olemusest?
Kas on raske pidada 2m vahed ja maskid peas?Kevadeni ja oleks asi hoitud!!
Restod lihtsalt kinni- jootlad need on niigi. Poes viina külluses. Osta poest pudel ja maitse kodus, muusikat tee ise.

Oijah
Oijah

ja arvate, et viirus kaob kuhugile ära või? Mismoodi huvitav

Rome
Rome

Riigiviin see ju shitt mina halun konjakit

Miralda
Miralda

Sa ei suuda konjaki eest maksta! Pidasid ehk brändit silmas.

Harald
Harald

Kas homme tuleb 50 ära? 😍

Ibra
Ibra

Kas metsa poes veel enne 10 juua saab osta?

Covid
Covid

Harjumaa ja Tallinn lukku! Komandandi tund ning sõjavägi tänavatele. Nad on hukatuseks tervele Eestile! Täna tuli sinna 800!!!

Kavid
Kavid

«Must käsi on teie linnas… must käsi on teie tänaval… must käsi on teie majas… must käsi on teie toas… must käsi on teie voodi all!!!»

Pajuvits
Pajuvits

Kas sulle võiks ka kümpi anda kui nakkuses oled?

Hea Okkupant
Hea Okkupant

Komandandi tund, räägid? Hea mõtte. Värske mõtte.
Võiks kaa olla luua korpus Geheime Staatspolizei (Gestapo) – las käivad kodudes üles, salvestavad..

Silde panfiilovkast
Silde panfiilovkast

Juhans valvesse vana miilits houab asjad korras.

Kas
Kas

Tal aega selleks on , pidi pead parandama jälle …..

hmm
hmm

Rahunege maha, saate niimoodi paanitsedes ataki, ei jõuagi koroonasse nakatuda. Kuskohas see hukatus on, egas kõik kohe hukka ei saa. Täitsa lõpp ikka. Milleks neid andmeid üldse avaldada, mõni läheb päris ogaraks ära. Surm kohe silme ees.

Harald
Harald

Nõus Covid iga…
Ja nõuete rikkujatele julmalt peksa kohapeal!!!

Sulle
Sulle

ka siis , kus oled

Harald
Harald

Peab minema kodumulda mõne peotäie kähku ära tooma muidu pärast ei lasta enam liikuma…
Siis saab uksest välja ainult siis kui krematoorium minek…

misasja
misasja

Kedagi huvitab mida sa tegema pead või? Ei huvita.

Linlane
Linlane

Kuidas te ometi aru ei saa, et Covid-19 viirus on kordades nakkavam, kui “tavaline gripp”?Ja millist grippi te siis “erilise gripi” alla arvate?Koroonaga satuvad inimesed haiglasse sellisel hulgal, et meie meditsiinisüsteem ei suuda seda hallata. Õnneks oleme siiani vastu pidanud, kuid ilmselt enam mitte kauaks.Millised on tavalised haigused, millised erilised???Mis teil ometi viga on???

Harald
Harald

Pidi olema mitu töökoha kollet

wpDiscuz