22

Kantselei taotleb presidendi erandkorras vaktsineerimist

President Kersti Kaljulaid külastas neljapäeval Lihula mõisa. Arvo Tarmula
President Kersti Kaljulaid tahab erandkorras vaktsineerimist. Arvo Tarmula

Presidendi kantselei direktor Tiit Riisalo saatis sotsiaalministeeriumi terviseala asekantslerile Maris Jessele kirja, milles selgitab, et Kersti Kaljulaidi Afganistani minekuks on vaja presidenti vaktsineerida koroonaviiruse vastu, kirjutas Postimees.

„Presidendi kantselei koos välisministeeriumi ja kaitseväega on planeerimas Eesti riigipea visiiti Afganistani Islamivabariiki, et arutada nii Afganistani kui ka NATO missiooni juhtkonnaga olukorda piirkonnas ning Eesti kaitseväe missiooni võimalikku jätkamist,” kirjutas Riisalo.

Kohapeal tegutseva NATO missiooni väejuhatuse koroonaviiruse reeglite tõttu on visiit Kabuli võimalik vaid delegatsiooniga, mille liikmed on kaks nädalat enne visiidi algust saanud koroonaviiruse vastu vaktsiini.

Visiit on plaanitud aprilli esimesse poolde – selleks ajaks peab vaktsineerimiskuur olema lõpetatud. Lisaks presidendile on plaanis vaktsineerida ka teda saatev delegatsioon ehk 4-5 inimest.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
vilgutaja
vilgutaja

Milleks seda ”uudist” on vaja kopeerida ‘Lääne Elus`?

mustronk
mustronk

Vilgutagu kodu aknalt edasi.

2. kodanik
2. kodanik

Kui vaja, siis vaja. Aga selle sõidu võiks küll rahumeeli ära jätta. Hoiaks veidi maksumaksja raha kokku. Mitte midagi meie välispoliitikas ei muutuks.

Aga muidugi
Aga muidugi

Telesilla vahendusel saab ka selliseid asju ajada. EU komisjon isegi otsustab suuri Euroopa asju neti vahendusel. Aga nuh, eks kersti on pidanud juba kaua kodumaal ka passima, ahistav tunne vist. Viimati jõulude aegu sai käidud Šveitsis suusatamas. Vaata kui kaua ega sellest juba möödas on, pole väljamaale saanud reisida!!! Afganistanis hea soe ka praegu, nuh seal koguaeg hea soe. Natuke päikest võtta, kevadväsimus tuleb muidu peale kiirelt.

ahne tüüp
ahne tüüp

Brüsseli asehaldur võtab viimast…

Väga
Väga

hea möte ja loodame, et ka kiiresti teostatakse see hea algatus.

ehh
ehh

mis seal head on? Või te olete lihtsalt provokaator, et vaadata mis kommentaariumis juhtub?

Ikka
Ikka

Arvan,et ta juba ammu vaktsineeritud.Isegi enne seda Priske skandaali. Nyyd tehakse rahvale ,,teatrit,,.

Kalkun, emane
Kalkun, emane

No ma ka arvasin…

Agu
Agu

Aa ma tahan Taisse minna, kuid ilma vaktsineerimata ei saa.Teen ettepaneku mind eelistada .

no mis rumalus...
no mis rumalus...

Lähed sa Taisse riigiasju ajama ja on sul ka planeeritud visiit, eks siis pöördu ka Jesse poole, ehk saadki oma süsti koos Tai reisiga nAERUKOHT

Agu
Agu

Muidugi võin minna riigi asju ajama, andku mulle üks asi kaasa, võin ajada küll.

pole
pole

mingit vajadust, ta pole mingi eriline ja asendamatuid ei ole, aga kui seda tehakse on siin riigis ikka väga mäda, ennem vaksineeriks maxima kassapidaja.

H.T
H.T

Aga miks maxima oma etem on, kui coopi?

Miralda
Miralda

Ärge olge kade! Ka Teie võite presidendiks kandideerida kui vanus lubab!

mõttetu
mõttetu

need , kes kandideerisid , saadeti kuupeale ja brusselist toodi asehaldur ja sotside abiga pandi paika, enne toimus kuudepikkune tsirkus

predidendile vaktsiini, normaalne oleks
predidendile vaktsiini, normaalne oleks

Udutad, kedagi ei saadetud kuhugi, lihtsalt ei läbinud sõela, et järgmistes voorudes edasi liikuda. “Mõttetu”, hakka kohe kandideerima, viha ju jätkub, äkki tarkust ka! Või kuidas?

hmm
hmm

Et riigipeaks või riigikokku saada, peab ilmtingimata tarkust olema!? Esimest korda loen sellist asja ja imestan.

hmm
hmm

kummaline võrdlus. Võrdlete palganumbrit eesti keele kirjaoskusega!? Päris naljakas. Kui sa tuhande asemel kümme saad, siis helistad oma raamatupidajale ja küsid viisakalt juurde. Targutama olete kõva tegija, ise aga jätsite paar kirjamärki sootuks panemata, mis sellest siis arvata?

Nii on
Nii on

Kui Sulle palgapäeval 1000-nde asemel 10 eurot arvele tuleb, siis sellest pole ju midagi- mõte on sama. Null pole ju number. Mõni siia-sinna. Mina kui idioot vaatan ikka õigekirja. D.

Agu
Agu

pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad!

Nojah. aga
Nojah. aga

idioodid loevad õigekirja, targad aga mõtet! Nassim Taleb

wpDiscuz