7

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 3. detsembril

Lääne Elu

info@le.ee

Suurfirma juht helistas volikogu liikmed läbi

Eesti Energia teeb Risti tuulepargi nimel meeleheitlikke pingutusi, kuigi Lääne-Nigula vallajuhid on otsustanud arenduse seisma panna.
Eesti kõrgeima ja Eesti Energiale 150 miljonit maksma mineva tuulepargi saatus ripub juuksekarva otsas – tuugenite vastu on Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus ja volikogu esimees Neeme Suur.

Peeter Rebane: tõde on kuulaja kõrvades

Haapsaluga seotud muusik Peeter Rebane räägib intervjuus, kuidas ta otsustas oma loodusrännakud, mõtted ja kogemused muusika keeles üles tähendada ja andis välja oma esimese sooloplaadi, mis viib nõiduslikule teekonnale.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
2. kodanik
2. kodanik

Miks peaaegu kõikidele, aga mitte kõikidele? Hakkas rahast kahju?

Tõsi
Tõsi

Rahva surve on suur, sellepärast ka Lõhmus ja Suur on tuulepargi vastu keeranud, hea spinn valimiste võtmes. Kaua seda Lääbemaad põhja lastakse, võtke juba need juhid ometi maha. Kaua võib???

Huvitav
Huvitav

Miks helistab võhivõõras inimene vallavolikogu liikmetele?

eem
eem

ei tohi või?

No milleks
No milleks

Võõralt numbrilt ei tasu vastu võtta, määritakse igasugu saasta pähe. Ühele pakuti ükskord mingeid tuulikuist.

igal
igal

tasemel tehakse ajupesu- algul meelitatakse ja lubatakse, siis ähvardatakse ja lõpuks üritatakse ära osta. vallad on targemaks saanud , nagu on siit- sealt valdadest kuulda- igasugust saasta oma maadele ei lubata

Kahtlustan
Kahtlustan

See helistaja võis ka täiesti robot olla – ajupesurobot.

wpDiscuz