Palivere kettagolfirada jääb esialgu suletuks

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Mati Kallemets. Urmas Lauri

Paliveres Pikajalamäel asuva turismi- ja tervisespordikeskuse juht Mati Kallemets ütles, et kuigi valitsus lubab väliväljakutel sportida, Palivere kettagolfirada praegu siiski ei avata.

Kettagolfikorvid on rajalt üldse kokku korjatud – Kallemetsa sõnul käimasolevate ehitustööde tõttu, teisalt aga looduse hoidmiseks. „Loodus tahab puhata ja rahvas ka ei oska looduses käituda,” ütles Kallemets. „Kuna rahvast käib palju, on ka pinnas kahjustada saanud.”

Kallemetsa sõnul teeb kõige rohkem muret rajal suitsetamine ja konide maha loopimine. „Suitsukonisid on terve ilm täis ja nende kaudu levib nakkus. Pealegi on praegu tuleohtlik aeg,” ütles Kallemets. Ta lisas, et samamoodi kipuvad kettagolfi mängimas käivad seltskonnad kaasa võetud joogipurke põõsaste alla loopima.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juss
juss

Inimene on täpselt nii suur siga, kui teda olla lastakse!

Kullamaalt
Kullamaalt

Tulge Kullamaa järve äärde rajale, oluliselt parem rada, kui Paliveres, las Mati mängib seal üksi!

Inimene
Inimene

Kõike ei saa discgolfi mängijate peale ka ajada.

Pelsot
Pelsot

Mõne inimese arvamusi viiruse leviku kohta lugedes või kuuldes tekib küll mõte, kuidas nad üldse oma kodust kaugemale julgevad liikuda.

Pankur
Pankur

Uus viroloog meil – viirus levib suitsukonide kaudu 🙂 Tase!

wpDiscuz