Galerii: Paralepa metsa valmib seikluspark

Haapsalu seikluspargi ehitamiseks teevad ehitajad tööd kõrgustes. Malle-Liisa Raigla

Paralepa parkmetsas käib ehitustöö ja plaanide järgi on juuniks seal kolme täiskasvanutele mõeldud ja ühe lasterajaga seikluspark.

„Meil on praegu tähtaeg pandud 1. juuni – see on see hetk, kui kasutusload on olemas,” ütles pargi üks rajajatest Olavi Klooster. „Eriolukorra valguses – kunagi ei tea – mõni tõrge võib sisse tulla.”

Haapsalu seikluspargi rajab Klooster koos abikaasa Reena Raudne-Kloostriga.

U-kujulise seikluspargi ehitus algas möödunud nädala esmaspäeval. Seikluspark Paralepa parkmetsas on umbes kolmehektari suurusel maa-alal Ranna tee, välijõusaali ja terviseraja vahel. Selleks, et park turvaline oleks, on metsast mahavõetud ohtlikud puud. „Et need hiljem rajale ei kukuks või veel hullem mõnele külastajale peale,” ütles Klooster.

Seda, millised puud on ohtlikud, arutas Klooster koos keskkonnaametiga. „Tahame säilitada võimalikult palju puid, et oleks metsane, aga ohutuse mõttes peame mõned puud maha võtma,” ütles Klooster.
Malle-Liisa Raigla fotod

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sass S
Sass S

Äge

Inimene
Inimene

Paralepa võiks discgolfi rada ka tulla.

Kiitus
Kiitus

Tulevikuks väga tore ettevõtmine, aga praegu karta on, et 1.juuniks see eriolukord veel ei lõpe. Kooskäimistega koroonaoht suureneb.

kõigile
kõigile

Tore ettevõtmine. Kui valmis, siis kasutame ja ärme lõhu! Saab käia ise, saab käia lastega, tõesti lahe.

Kodanik
Kodanik

Arvata on, et see tuleb tasuline. Võibolla tõmmatakse aed ümber ja ei saa sul keegi seal laamendada.
Tehke keegi Uuemõisa ka selline välijõusaal. Ühest on vähe. Natuke suurem võiks olla. Seadmeid topelt.

Heamõte
Heamõte

Ülilahe, aitäh!

wpDiscuz