4

Lääne Elu paberleht teisipäeval, 6. augustil

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Läänemaa jahimehed jäid karuloast ilma

Kuigi Läänemaa jahimehed tegid ettepaneku kahe karu laskmiseks, ei tohi tänavu meil küttida mitte ühtegi karu.

Haapsalu pani metsa oksjonile

Haapsalu metsaoksjon portaalis osta.ee lõpeb kolmapäeval. Eile pärastlõunaks polnud pakutavale metsale tehtud ühtegi pakkumist, üleval oli metsa alghind 276 000 eurot.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Abcm
Abcm

Kas küpsenud mets peab mädanema? Kasvab ju uus.

linnakodanik
linnakodanik

Küsiks siis aga, milleks oli vaja seda metsaga komejanti RMK-ga linnavolikogus? Karilaiu puhul võib öelda, et ärge käige minu sõnade järgi, vaid käige tegude järgi. Karilaid sõnas, et metsa võib maha võtta äärmise vajalikkuse korral. Milline aarmuslik vajadus nüüd linnal siis on?

Asunik
Asunik

Kui pappi pole siis on ju äärmine vajadus. Mille eest neid koolimaju siin püsti lüüakse?

kodanik
kodanik

See on ikka väga suur sigadus, kui linnavalitsus müüb oma suurt vara – metsa ning sellega linna roheala hävitab. On see linnale eluline vajadus? Ei ole, aga selge, et linna rahakott on tühi ja nüüd otsib tandem Karilaid – Sukles päästerõngast, et halva mängu juures teha head nägu. Ei saa nendest inimestest aru, kes sellega leppinud on. Mõni aeg tagasi oli metsade kaitseks suureks kõneisikuks Rea Raus, kuhu ta nüüd kadunud on? Või hoopiski hüppas ta keskerakonna paati ja sinna kõik jäi…

wpDiscuz