7

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 11. aprillil

Lääne Elu

info@le.ee

Turbaraba ajab Turvalepa rahva ärevile

Turvalepa elanikud lepivad küla külje alla rajatava looduskaitsealaga, kuid kavandatav turbatootmine asula teises servas neile ei meeldi.

Noarootsi tuleb vaikne puhkeküla

Noarootsi poolsaarele Einbi külla Haapsalu lahe kaldale tuleb puhkeküla vaikust armastavatele inimestele.

Kunstimuuseum toob Haapsallu uhke näituse

Laupäevast juuni alguseni näeb Haapsalu raekojas Eesti kunstimuuseumi (Kumu) kogust pärit maale, mida pole varem siinmail eksponeeritud.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Alatu inimene
Alatu inimene

Sukles sai mis tahtis, vot kuidas käib poliitika, üks tambitakse mutta ja on peksukotiks. Sukles on see kes peaks vastutama Uuemõisa algkooli akende eest ja tänava remondi pläki eest. Mees ei julge vastutust võtta, ja siis hea lihtne teiste kraesse ajada kogu teema. Häbi sulle Urmas Sukles

Pets
Pets

Mäesalu? Aprillinali? Karilaid annab ameti ja oskused? See mees on ju laisk.

Kodanik2
Kodanik2

Aitäh Jaanus!
Ootused on suured!

REIN
REIN

🙂 🙂 🙂

Linnlane
Linnlane

Pagulasspetsialist linnaametnikuks.

Miki
Miki

Karilaid on elu aeg sitamagnetiks olnud, ilmselt müüks terve keskerakonna maha kui vaid võimalus oleks. Kui üks prostituut ennast ammenab võetakse uus. Äkki võtab Vikman Mäesalu enda jehoovatunnistajate kogudusse ka vastu, aitab seal haavu lakkuda.

REin
REin

Uusi toiduahelast vabaks. Uus ootamas. Linnavalitsuses jõulud jälle tulekul.

wpDiscuz