3

Korb: toetan Eesti julgeolekupoliitika aluspõhimõtteid ning kuulumist NATOsse

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Mihhail Korb (urmas lauri)
Mihhail Korb Haapsalus. Foto: Urmas Lauri

Riigihalduse minister Mihhail Korb kinnitas, et toetab Eesti julgeolekupoliitika aluspõhimõtteid. Korbi sõnul peab Eesti olema NATO aktiivne liige ning panustama alliansi töösse, sest ühtne ja tugev liit on Eesti kaitsevõime oluliseks aluseks.

Korb vabandas oma Haapsalu esinemise eest. „Kinnitan siinkohal, et toetan täielikult Eesti kuulumist NATOsse ning meie liitlaste tööd ja kohalolekut Eesti kaitsevõime tugevdamisel,“ rõhutas Mihhail Korb. „USA, Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Taani ja teiste liitlaste toetus on nähtav ja oluline.“

Korb selgitas, et oma sõnavõtus pidas ta silmas eelkõige tugeva ja iseseisva kaitsevõime arendamise olulisust. „Eesti liikmelisus NATOs on tugevdanud meie julgeolekut, oleme saanud nii praktilist kui ka poliitilist toetust oma julgeolekupoliitika eesmärkide täitmiseks ning pean seda meile väga oluliseks,“ kinnitas Korb.


Vt ka: "Minister Korb rakendati Haapsalus valimisvankri ette"

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Hardi
Hardi

Ole mees ja ütle seda ka venekeelses ajalehes.

valitsus või asi?
valitsus või asi?

et siis räägin nii nagu mulle kasulik.

.
.

Seda teist seisukohta oli oodata. Egas eestlastele saa sama juttu puhuda mis venelastele.

wpDiscuz