3

Kitse ja sülearvutiga mammi ärgitab Digiteega liituma

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

kits ja tädi digiteel (urmas lauri) Digitee ponnistus on tänase Pärnu Postimehe esiküljeuudis. Foto: Urmas Lauri

Pärnu Postimees kirjutab, et teisipäevaks kandis otsepostitusfirma Digitee tellimusel Pärnumaa majapidamistesse laiali 10 000 värviliste piltidega brošüüri. See on digimeeste viimane pingutus, kutsumaks inimesi kiire interneti projektiga liituma.

"Brüšüür, mille kaanepildiks kitse ja sülearvutiga taluperenaine, jõudis Lihulasse, Hanilasse ja mujale maakonda, Pärnu linna jätsime välja," rääkis Digitee projekti vedaja Valdur Telve.

Projektiga liitumiseks on aega 31. jaanuarini, seni on kiire internetiühenduse soovist teada andnud pisut üle 5000 pärnumaalase. Et projekt end õigustaks, peaks liituda soovima 15 000 hoonet, kaasa arvatud kortermajad.


Vt ka: "DigiTeega liituda soovijaist on koos umbes seitsmendik" ja "Digitee korraldab projekti tutvustustuuri"

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Madis
Madis

See nüüd küll õige pilt pole- päikselise ilmaga ei näe vanainimene üleüldse arvutiekraanilt mitte kui midagi.

Ja mis
Ja mis

Ma selle ülikiire netiga teen? Tulevikuga ähvardamine, et ei tea kunagi, mis kiiruseid vaja on, ei tööta nagu. Viimased 10 a on muud suunda näidanud.

Mees
Mees

Ja mis on selle uudise mõte?
Mammi või kits.

wpDiscuz