0

Taeblas mängiti võrkpalli Vigala Piimatööstuse auhindadele

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Suvevolle järjekordsel, arvult kuuendal etapil Taeblas mängiti võrkpalli Vigala Piimatööstuse OÜ auhindadele. Võitjad olid naistest Ana Laura Kaasik, Maret Valk, Triinu Kont-Kontson, Triin Loorits ja Raili Kont-Kontson ning meeste parimad olid Marko Õunas, Lauri Loorits ja Kent Mäesalu.

Võistlussari Credit24 Suvevolle toimub kuuendat aastat. Osalemiseks ei pea vollesõber omama võistkonda, vaid tiimid moodustatakse etapi toimumiskohas vahetult enne mängude algust tugevuse (reitingu) alusel. Nii tagatakse võistkondade võrdne sportlik tase.

Enne eelviimast, seitsmendat etappi on Taeblas Suvevolle etappidel reitingupunkte teeninud 27 naist ja 50 meest. Naistest juhivad sarja Ana Laura Kaasik, Aive Aljaste ja Kaidi Talts. Meestest on enim punkte kogunud Meelis Nukki, Aivar Pärnpuu ja Marko Õunas. Perekondade arvestuses tõusid liidriks Martin, Lauri ja Triin Loorits. Tabeli teisel real asuvad Kaire Kuura ja Peeter Simson ning kolmandat kohta hoiavad Hele Mall, Henry ja Erki Erik.

Enn Kerge

Fotod: Enn Kerge
Suvevolle Taeblas (enn kerge) (5)

Suvevolle Taeblas (enn kerge) (6)

Suvevolle Taeblas (enn kerge) (2)

Suvevolle Taeblas (enn kerge) (4)

Suvevolle Taeblas (enn kerge) (1)

Suvevolle Taeblas (enn kerge) (3)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz