Politsei otsib taga metsakalmistul aia maha sõitnud autojuhti

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Metsakalmistul maha sõidetud aed

Haapsalu metsakalmistul rammis auto maha  kaks betoonposti. TOIVO TOMINGAS

Eelmisel reedel avastas metsakalmistu heakorrameister Kartrin Rannamäe, et keegi on kalmistu aiast kaks betoonist piirdeposti maha sõitnud.

„Olen ise üle 40 aasta autosid juhtinud ja arvan, et niisugune õnnetus sai juhtuda vaid lubamatult suurel kiirusel,” ütles Toivo Tomingas. Postid olid maha sõidetud tema omaste haudade lähedal.  

Katrin Rannamäe sõnul ükski haud kannatada ei saanud. Juhtunuga tegeleb politsei.

„Auto on teada, suure tõenäosusega saame ka juhi teada,” sõnas Haapsalu politseijaoskonna patrullteenistuse vanem Tarmo Tomson. Tema sõnul auto omal jõul sündmuskohalt ära ei saanud. Politsei leidis auto kalmistu lähedal mahajäetuna.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
prügikoll
prügikoll

sellepärast on ta vabaduses et köik tema saadud trahvid on olematud ning vanglakaristused on asendatud ÜKTga. Pange löpuks see tegelane kinni palun.

https://cases.legal/lang-et/act-est1-406899.html

tuutu
tuutu

sina küsimärgiga JOBU TÕMBA LUTTI!

labidas
labidas

küll sinu aeg ka tuutu tuleb, saad kympi nii, et õhk ka ei käi enam läbi

tuutu
tuutu

küll sa ka labidaga pähe saad pole hullu

????
????
Jh paraku see nii on et Mario Koppel ei suuda vabaduses normaalne olla,olen´samuti kursis ta tegudega ja viimane oli niigi jube ja nüüd ka see sõit siin meie rahukohas kalmistu ääres.See isik on ohtlik teistele ja nii nahaal et ei austa isegi surnuid kui nii kihutab seal . Olen korduvalt näinud teda ringi kihutamas ja korra lapsega jalutades l’ksin Neste tankla juures isegi teise auto taha kuna see kiirus ja hoog mis tal sees oli oli väga suur ja kaine ta polnud.Nüüd siis lõhub ringi juba metsakalmistul. Korrakaitsjad mida teil veel vaja on see inimene on ohtlik võtke ette midagi.… Loe rohkem »
lugeja
lugeja

Kallaste…

lugeja
lugeja

Miks ma ei imedta et see isik…ta ju peksis me tuttava haiglasse Kallase ja lõhkus maja…miks ta ikka vabaduses.

mark
mark

Mario Koppel

söör krat
söör krat

Pole kahtlustki et ekre

wpDiscuz