23

Lihula jääb SEB pangakontorist ilma

Avatar

Malle-Liisa Raigla

malleliisa@gmail.com

Lihula SEB pankLihula kontor on avatud viimast kuud. Foto: Kristi Märk

Alates 1. maist paneb SEB pank Lihula kontoril uksed kinni.

„Muudatuse põhjuseks on ühelt poolt vähenev kontori kasutatavus, teisalt soov pakkuda klientidele mugavamat teenust,“ ütles SEB Lääne regiooni juht Tiina Ormisson.

„Loomulikult oleme selle otsuse üle väga kurvad,“ ütles Lihula vallavanem Varje Ojala Toos. „Tegemist on ärikontserni otsusega, mis on tingitud asjaolust, et pangandus on suures osas internetti kolinud ning pangakontori külastajate arv oluliselt langenud.“

Pangakontori asemel hakkab SEB Lihulas pakkuma postipanga teenust. Nii on Lihula klientidel pääs pangakontoriteenustele senisest sagedasem. Varem oli pangakontor lahti kolmel päeval nädalas, kuid postipanka saab kasutada kuuel päeval. Lihula postkontoris avatav postipanka saavad kasutada ka teiste pankade kliendid.

Postipangas saab kasutada igapäevaseid pangateenuseid – teha ülekandeid, võtta sularaha ja küsida kontojääki ning väljavõtet. Samuti on postipangas võimalik sõlmida deebetkaardi, internetipanga, e-arve püsimakse ja SEB pakettide lepinguid.

SEB sularahaautomaat jääb Lihulas senisele asukohale ja seda on võimalik kasutada ööpäevaringselt.

Swedbank sulges Lihulas kontoriuksed 1. juunil 2009. Kliente teenindab pangabuss kaks korda kuus, poolteist tundi korraga.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
eksole
eksole

mis kägisete, suur konsortsium ise otsustab kui palju ja kuskohas, teistel ei ole siin köhida midagi. Pealegi, kui lugesite, siis saate kõik teenused (v.a. laenulepingud) teha postkontoris. see on ju palju rohkem lahti kui pank oligi. Ja ma ei saa aru, mida on selle kontori vahet nii palju traavida?

nali naljaks
nali naljaks

aga teade oli üleval juba 31.märts… naljast asi kaugel… kontor kinni ja lool lõpp 🙁

kohalik
kohalik

Kuulge, täna on 1.aprill, ärge tõmmelge!

tallinalne
tallinalne

EGA HAAPSALU HAKKAB KA VAIKSELT KÜLAKS MUUTUMA EI OLE SEAL HAAPSALU TÕÕD EGA MIDAGI ,KÕIK ON PUHTAKS PÜHITUD,AGA PEALINN TALLINN OOTAB,

Huvitav
Huvitav

kui pangautomaat kaardi ära sööb siis nüüd tuleb vist tee Pärnu ja haapsalu ette võtta

Ivo
Ivo

Just, need automaadid on teinekord päris näljased, hakkab see linna vahet traalimine pihta, et uut kaart saada!!!

Anonüümne
Anonüümne

Jälle hea nali:)

To kodanik
To kodanik

Aga kössi ja küüru vajuda on mõnus.Ega vallavanema palk sellest võitlusest ei muutuks

kodanik
kodanik

Like!

ja
ja

milleks ka Haapsalusse kontor

sander
sander

Ka Haapsalus soovib nii Swed kui Seb oma kontorid sulgeda. Aja küsimus ainult.

kodanik
kodanik

Pr vallavanem.

Kurbusest on vähe, oma inimeste õiguste eest tuleb võidelda, mitte küüru selga tõmmata.

Ka inimene
Ka inimene

Kes viimasena lahkub kustutagu tuli.
Olen sage Lihula SEB panga külastaja ja seal pean tihti seisma sabas, ei mõista juttu klientide vähesusest. Kas ca 40-50 klienti päevas on siis tõesti nii vähe?

hmm
hmm

Üpris vähe. Automaatidelt ootavad pangad ära tasumiseks umbes 3000 tehingut kuus.

mani
mani

Ei juhtu sellepärast küll mitte kui midagi. Olen swedi klient ja pole mul olnud kuskil tööpäeval vaja kontoris käia. Ju on teil siis nii palju raha, et vaja muudkui kontoris tuiata. Sularaha saab ,kaart maksab ja elu läheb edasi.

wpDiscuz