0

Maaleht püstitas tänase tiraažiga uue rekordi

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Täna, 8. jaanuaril 2015 ilmunud Maaleht, mis sisaldab Igor Mangi aastahoroskoopi, on rekordilise tiraažiga. Erinumbri tiraaž, kus astroloog Igor Mang ennustab, mida toob algav lamba-aasta 12 tähemärgile, tõusis 94 000 eksemplarini, millest jaemüüki jõudis 62 300 lehte.

„Maaleht pakub aasta esimeses numbris mitmekesist lugemist,“ ütles peatoimetaja kohusetäitja Tiina Reinart. „Lisaks Igor Mangi horoskoobile leiab sealt näiteks jõulise intervjuu Jüri Raidlaga ning rabava reportaaži Ukrainast.“

Sama lehenumbri eelmise aasta tiraaž oli 91 700 ja 2013. aastal 87 650 eksemplari.

Maalehe tänane tiraaž on pea kaks korda suurem kui Eesti suurimal ajalehel, Postimees.

2013. aasta oktoobris avas Maaleht mugavamate lugemisvõimaluste pakkumiseks ka täismahus ligipääsu Maalehe artiklitele digitaalsetes kanalites – veebis ja mobiilis. Paberlehe tellijatele on see võimalus tasuta. Ainult digitaalseid kanaleid eelistavad lehelugejad saavad digipaketi tellida alates 1,99 euro eest kuus.

Maaleht on Eesti suurim nädalaleht ca 38 000 digi- ja paberlehe püsitellijaga. Ajalehe põhihuvi ei koondu ainult Tallinnas toimuvale, vaid kajastab elu Eestimaal tervikuna.

Reprod: Urmas Lauri

 ML Mang 002 ML Mang 001

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz