8

Haapsalu sai uued sildid

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

silt haapsalu

Võrdlus: Haapsalu sildid enne ja nüüd. Foto: Haapsalu linnavalitsus.

Haapsalu linnavalitsus vahetas Haapsalu 735. aastapäeva eel välja linnapiiri tähistavad sildid.

Uued sildid on kõigi kolme Haapsalu peasissesõidu juures. Iga silt on kaheosaline. Ülemisel osal on kirjas "Haapsalu 1279" ning alumisel "Laste- ja noortesõbralik linn". 

Haapsalu linnavalitsuse avalike suhete spetsialisti Tõnu Parbuse sõnul oli siltide vahetamise põhjuseks vanade siltide kehv seisukord.

"Kokku läksid sildid maksma natuke üle 300 euro," ütles Parbus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kusti
Kusti

Haapsalu on tõesti laste- noortesõbralik linn. Aga pensionärid on vist küllaltki unustad kontingent.

liikleja
liikleja

Lääne Elul loomekriis? See pole nüüd küll uudis, millega lehepinda katta, pleekinud viitasid ikka uuendatakse.

seltsimehed
seltsimehed

jätame midagi teha ka järgmiseks viisaastakuks

Linlane.
Linlane.

Lõpetage see vingumine! Pole Haapsalus midagi nii hullu! Linn on viimaste aastatega õide puhkenud ja kõike ikka järk-järgult!

Mnjah:)
Mnjah:)

Laste- ja noortesõbralik linn – lasteaiakohtadele on järjekord ja lasteaedade remontimine on lolluste saaga…. Noortele on õigem koht juua ja laaberdada kesklinnas öistel tundidel, sest vaba aja veetmiseks huviringides ja trennideks raha ei ole vaja anda palju…Linnavalitsuse aselinnapead on kui osakonnajuhi osakonnajuhid (loe ühe aselinnapea palgafond – kõikide laste 1 aasta ranitsatoetus, teise oma annab aasta huviringirahad). Ei näe mina küll kuskilt seda, et Haapsalu prioriteet oleksid lapsed ja noored, pigem oleks ikka õige, et koht kus on hea surra, eriti talvel, sest siis on täielik vaikeelu. Iroonia küll, eriti sildipõhiselt, aga kuidagi faktipõhine.

midagi ei tohiks teha
midagi ei tohiks teha

in-in-in-in, kui kole ja halb on siin! Mujal on elu nagu lill!

Mnjah:)
Mnjah:)

Irooniat tuleb mõista ullike:) Mõte on selles, et väga väikeste vahenditega ning kiirete otsustega saaks sildil toodud slogani teha kordades usutavamaks. Ei ole vaja piimajõgesid ega pudrumägesid, vaid sutsu hallollust ja mõistlike tegusid.

õie
õie

Silti tuleks jah sutsu muuta.
Mina usun linna õitsengusse. On ju Haapsalut kutsutud Põhjamaa Veneetsiaks kui ma ei eksi.
Varsti on linn autotuledest valge – kõik seisavad nõustamisjärjekorras, number käerandmele kirjutatuna, oodates Katja Sambuka juurde vastuvõtule, nagu tegelaskujud filmis “keskea rõõmud”. Elu on lill!

wpDiscuz