Avakülg » Pealugu, Uudised » Lääne Elu paberleht laupäeval, 17. juunil

Lääne Elu paberleht laupäeval, 17. juunil (24)

lel1706001

Haapsalu Tamme ristmik pannakse asfalteerimiseks kinni

Kuigi ehitaja on ristmiku rekonstrueerimistöödega graafikust veidi maas, tahab Haapsalu linnavalitsus, et järgmisel nädalal algaks asfalteerimine.

Omavalitsused lõid Lääne-Eesti arenduskeskuse

Põhja-Läänemaa omavalitsused asutasid Lääne-Eesti arenduskeskuse, mis võtab üle praegu tegutseva Läänemaa arenduskeskuse ja maavalitsuse arendusosakonna ülesanded.

Veerandsaja aastaga on päästjate töö palju muutunud

Päästeteenistus tähistab tänavu oma 25. aastapäeva. Läänemaal on neli päästjat, kellel on staaži sama palju või rohkemgi kui päästeteenistusel vanust. Need neli meest on Toivo Keskküla, Valdur Raamat, Raini Treial ja Jaanus Raak. Loe lähemalt Lääne Elu paberlehest.

24 “Lääne Elu paberleht laupäeval, 17. juunil”

 1. Tamme ristmik: las Haapsalu linnavalitsus asfalteerib, peale pühi
  on ehitajal aega rahulikult rekonstrueerimistöödega askeldada
  asfaldi all, taskulampide valgel. Ei, tõsiselt kohe.

 2. Vikman lubas, et Rüütli ja Tamme tänavad on tänaseks asfaldi all. No minge vaadake ka, sellel mehel pole ajaarvamisest mingit arusaamist. Vikman ja tema lubadused on saanud juba linnavalitsuse naerukohtadeks. Ma ei saa aru, miks toda meest üleüldse ametis peetakse.

 3. Küsiks,et milles need ülejäänud kolm linnapeadki paremad kui Vikman on ja kõik nad istuvad nagu õiged mehed õiges kohas.

  • Vastaks kohe – ootavad järgmisi valimisi ja lootust, et sama linnapaega mugavustsoonis edasi minna.

 4. Varsti kustutatakse teie linnavõimu kritiseerivad kommentaarid ära. Kohe kui tsensor hommikul ärkab. Aga jah praegune võim on ennast ammendanud. Aeg on uutele inimestele küps. Ärge siis valimistel unustage seda bardakki mis linnas toimub ja kes selle eest vastutab!

 5. 3 kriitikut hyppavad siin😆 ja kui tuleb välja keda nad valuda soovitavad, siis on koik selge😥

 6. linnapea toetaja

  Haapsalu asjad arenevad hästi.Lugege või suve kultuurikava.

 7. lõunaeestlane

  Sel linnal on on ikka väga tubli areng.

 8. Ärge unustage, et elama peab siin linnas aastaringi, mitte ainult suvel 3 kuud. Kas linnavalitsuse ülesanne on kultuurikava või linna areng ja elukeskond üldiselt? Praeguse linnapea tegevusest jääb mulje, et tegu on kultuurimaja direktori mitte linnapeaga.

 9. Elukeskond on Haapsalus ülihea.Tõõd otsib igaüks kust saab,see pole linnapea asi,rohkem riigiprobleem,infrastruktuur on olemas,ärimehed tegutsegu.

  • Kahjuks on Teil “E” vale arusaam kohalike elanike probleemidest. Linn tuhniti üles ilma mingi plaanita ja nüüd hoitakse tänavaid niimoodi. Ei mingit plaanimajandust ja mõistusega asjale lähenemist.Pealinnavurle istub sõidutee puualusega pingil ja jälgib mõnuledes, kuidas kohalik mees/naine ukerdab nende palgijuppide vahel ja veab oma kaupa vaevaliselt ja higipull otsa ees.Linnapea jõi oma veini ära, mida ta veel aevab? Vramare ju venelasi täis. Nüüd paneb oma Mari ka Paralepa ja Promenaadi vahet käima, kuna Veiksel viigil kasvavad veealused palmid ja ei lase sõita. Küll te näete!

 10. ja kes need mehed-naised siis sinna linnavalitsusse valisid, mõelge hoolega kui järgmised valimised käes, enda tehtud vigadest saab ka õppida.

 11. kui ühed-samad inimesed pidevalt aastaid on samas ametis, kaob terav nägemine reaalsuse ja ootuste vahel.

 12. Mitte meil, linnajuhtidel, ei ole kadunud reaalsustaju, vaid osadel kommijatel, kes pimeduses või klapid silme ees istuvad. Tulge valguse kätte ja vaadake, mis Haapsalus viimaste aastate jooksul on paremaks muutunud :) Isegi päris mitmed tänavad ja kõnniteed, muuseas :)))

 13. Käisin täna mööda ilusat uut asfalteed Rüütli tänaval mis pidi 12 kuupäeval käesoleval kuul asfaltialla saama. Pidime lapsega koos jalad murdma….

  • kas teil seal Haapsalus on kõik sellised hädapätakad, kel luud ja kondid nii nõderad, et liikumisest konarlikumal teel murduvad.

 14. Saab ka see tee asfalti. Suurte ehituste juures vahepealsed tähtajad võivad nihkuda kahjuks.

  • Loomulikult kõik saab ükskord tehtud, aga miks te ainult lubate? Kus need suured ehitused on, mis ei luba tähtaegadest kinni pidada? Olete ühed suured hädapätakad ja ei muud rohkemat. Täna näitas ka Kall Mari Viigi projekt suurt põrumist. Milles asi? Jälle suur projekt?

 15. Haapsalus ju prawgu ehitarakse Serverikeskust,amööbikujulist spaad ja muudetakse linnapilti,et muuta see Põhjamaade Veneetsiaks..
  Sellepärast teeehitus valmib sügiSex…
  Tänavad küll meenutavad Berliini 1945 aastal…aga see pole teiesuguste matside asi…

 16. Pole siin mingit suurt arengut näha. Linnapea asemel pingutaks hoolega enne valimisi. Suhtumisega ” et küll lõpuks saab aga vahepeal ainult lubame” kaugele ei sõua. Kui linna allettevõtteid ja linnaametnike lubadustest kinni pidama ei suuda panna, tuleb oma koht loovutada või inimesed välja vahetada. Paraku sellise suhtumisega on seda linna juba pikki aastaid juhitud. Kahju.

 17. Hädapätakas,mis töövöite sul endal
  peale vingumise ette näidata on?
  Ainult vigiseks.Linnaeluga on köik
  köige paremas korras.Edu praegustele linnajuhtidele ka tulevikus.

  • linnaelanikule

   Inimesed mitte ei vigise sinu arust, vaid avaldavad oma arvamusi õigete nimedega. Linnapea koos oma meeskonnaga peavad töötama linnakodanike heaks, mitte vastupidi. Maksumaksjatena on linnakodanikkel täielik õigus välja öelda oma arvamus. Sina linnakodanik oled end ilmselt mõnusalt sokutanud oravate pähklikoti juurde ja seetõttu on sul ka suva, mis sinu ümber linnas toimub.

   • Mina valin inimesi, kes teevad seaduse valitu kõrvaldamiseks valitud kohalt, kui ei saa oma asjadega hakkama. Üks kõik, mis ettekäädel. Kui on lubatud, siis ka pidagu sõna! Kas või üle enda ja teiste Linnavurlede elu najal!

 18. kes kurat on Treial???? ise intrjuveerite aga nimed meelde ei jää häbi häbi…

Kommenteeri

Viimased uudised

css.php

© 2017 Lääne Elu. All Rights Reserved.