Endine riigihalduse minister kolib Läänemaale: elektrit ei ole vaja, puud on oma metsast

Lääne Elu

info@le.ee

Janek Mäggi. Foto: Arvo Tarmula

Endine riigihalduse minister Janek Mäggi (48) annab ühismeedias teada, et plaanib linnast maale kolida, vahendas Elu24. „Maal on tore, elektrit ei ole vaja,” põhjendas ta.

Mäggi plaanib kolida Lääne-Nigula valda. „Aasta-paari jooksul kolime sisse. Hoonete korrastamine võtab mõnevõrra aega,” tunnistas ta. „Miks? Maal on tore, elektrit ei ole vaja. Puud on oma metsast. Talu on piisavalt suur: 100,5 hektarit. Põlluharimine annab täielikult rohelise toidu,” selgitas Mäggi.

Mäggi loodab, et esivanemate maadele pöörduvad tagasi kõik, kellel on linnas kõle või külm. „Maa toidab ja lahutab meelt.”

Talu, kuhu Mäggi kolib, on tema perekonna valduses olnud aastast 1927.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jaan
Jaan

Puud võivad sinul ju olla, aga nagu täna riigikogus tõdeti, et puuküttele tehakse lõpp.Käsk juba meie kallilt palavalt armastatud Brüsselist tulnud.

Statistik
Statistik

Aga rohepööraja auto hakkab võtma kordades rohkem kütust. Pole halba ilma heata.

Elanik
Elanik

Noneh. Üks kuldsuu Läänemaal jälle juures.
Aga linnas autoga tööl käia läheb kalliks!

just
just

no muidugi, kõigil on esivanemate maa ja talu, kuhu kolida…..

Jorh Adniel Kiir
Jorh Adniel Kiir

Tahan ka oma talu! Antagu.

tore
tore

misjaoks sulle talu? et oleks mida maha müüa?
Suurem osa neid tublisid rohepöörajaid on linna kolinud inimesed, kes on oma maad hüljanud ja maha müünud. Ja miks nii- sest elu on linnas kergem ja lõbusam. Väga õnnetu protsent on neid, kes maale tagasi kolides seal rahuldavalt hakkama saavad. Pensionieas, kui arstiabi rohkem vaja, kolivad linna tagasi. Lapsed ilmselt varem.

nonii
nonii

Meest sõnast – elektrit ta tarbima ei hakkaks!

miks
miks

Mina küll ei keela. kui ta tõesti pudega kütta kavatseb, on elektrikulu nii naeruväärne, et seda tarbimiseks nimetada ei saa. Ja selle vähese kuluva elektri suudab vabalt ka ise valmis teha.

miljonitega
miljonitega

võib ka Maiamis elada

wpDiscuz