12

Läänemaal on registreerunud kolm valimisliitu

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Mikk Lõhmus. Foto: Arvo Tarmula

Mikk Lõhmus. Foto: Arvo Tarmula

Esimese nädala jooksul on Läänemaal valimiskomisjonides end registreerinud kolm valimisliitu, volitatud isikud on kirja pannud Reformierakond, ühtegi valimisnimekirja veel esitatud ei ole.

Kolmapäeval registreeris end Haapsalu linnapea Urmas Suklese valimisliit HaRi, liidu moodustajad on Sukles ja Haapsalu aselinnapea Tõnu Parbus. 2017 valimised võitnud liidu nimekirjas on ka seekord 40 inimese ringis, kolmandik on Suklese sõnul uusi, linnapeakandidaat on taas Sukles.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Anti
Anti

Vähe neid kandideerijaid. Kõigil on valimistest ja poliitikast kõrini. Sukles on alati olnud ja temast lahti me ei saa, ja keegi ei jaksa enam pingutada ka, kaua sa jooksed peaga vastu seina? Hea oleks, kui Suklese asemel tuleks seekord keegi teine, noorem, sõbralikum ja uuendusmeelsem…

Mati
Mati

Olgu need erakonnad, mis nad on aga kohalikud valimisliidud on veel ebastabiilsemad moodustised, mis väga sageli paari aasta jooksul laiali lähevad. Viimase nelja aasta jooksul oli see erinevates Eesti omavalitsustes selgelt näha. Tegemist on tavaliste vennaskondadega, kellel omad huvid mängus. Nii on ka Läänemaa liitudega.

see
see

on kamp, kes lubab kõike , aga ei vastuta millegi eest, st.äriidee, mis on rajatud kelmusele või isikliku kasu saamise eesmärgile

Ahhoi
Ahhoi

Mida sisutühja loba sa ajad? Haapsalu linnapea pani ka oma valimisliidu neli aastat tagasi kokku ja kõik läheb kui lepase reega samamoodi edasi, vaat, et pareminigi…

just nimelt
just nimelt

läheb samamoodi edasi , sest aeg ei peatu ja midagi ei toimu

Kalle
Kalle

just nimelt – sa oled kas pime või ei taha näha, et linnas on muutused toimunud paremuse poole ja toimuvad edasi. Linn on muutumas veelgi ilusamaks ja sõbralikumaks.

ahoi
ahoi

Paar hommikut tagasi oli etv-s jälle juttu Haapsalu linnast,kus puud võeti maha peatänava äärest,ehkki kolmveerandi neist oleks saanud kenasti päästa.Me oleme üle-Eesti halb näide selles suhtes.Viljandlased püüavad vältida endil jne.

kuritegelikus
kuritegelikus

maailmas ikka jaotatakse mõjusfääre

see
see

on muidugi hämmastav, et promotakse sellise info artikli juures läbipõlenud susserdajast vallavanemat Lõhmust.

kotis
kotis

ja lisaks veel linnapea

aga
aga

Artikkel kolmest valimisliidust, et artikli autor on Kaie Ilves, siis pilt loomulikult iidolist Mikust. Kommentaarid on liigsed

Ei tea
Ei tea

eks igaühel oma iidol eelistus, teie ka ju kummardate keskpäeval võibolla allhi poole, kes teab.

wpDiscuz