28

Läänemaale lisandus 12 koroonaviirusega nakatunut (täiendatud 12.29)

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Ööpäevaga testiti koroonaviiruse suhtes 63 läänlast, kellest 12 said positiivse testitulemuse. Iga viies testitud läänlane põeb koroonaviirust ehk 19,05% testitutest olid viirusega nakatunud.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on Läänemaal 474. Läänemaast madalam on näit Hiiumaal (429) ja Põlvamaal (450). Eestis keskmiselt on näit 1035.

Neljas maakonnas on näit üle 1000 – Saaremaal (1711), Ida-Virumaal (1240), Lääne-Virumaal (1057) ja Harjumaal (1310).

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 4900 koroonaviiruse testi, neist esmaseid positiivseid teste oli 1028 ehk 21% testide koguarvust.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 678 inimesel. 491 uutest Harjumaa haigusjuhtudest on Tallinnas.

Ida-Virumaale lisandus 96, Lääne-Virumaale 88, Tartumaale 50, Pärnumaale 27 ja Raplamaale 13 uut positiivset testi. Läänemaale lisandus 12, Võrumaale 11, Saaremaale 8, Valgamaale 7, Põlvamaale 6, Jõgeva-, Järva-, ja Viljandimaale 5, Hiiumaale 2 uut nakkusjuhtu. 15 positiivse testitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.

Haiglaravi vajab 563 patsienti.

Eestis on COVID-19 vastu vaktsineerimisi tehtud 78 759 inimesele, kaks doosi on saanud 34 050 inimest. Läänemaal on vähemalt ühe vaktsiinisüsti saanud 1401 inimest, vaktsineerimine on lõpetatud 686 läänlasel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
No
No

Nii ajuvabade piirangute tulemusena see näit ainult tõuseb. Kui on kinni, siis olgu kõik kinni ja kui avatud, siis kõik avatud. Sellega natuke siit ja natuke sealt ei saavuta midagi, pikendab vaid viiruse kulgu.

ehh
ehh

no aga viirus ei kao nagunii ära ju. Kas gripp on teiemeelest kuskile kadunud? Ei ole ju. Sama on ka covidiga. See ju samasugune haigus, ainult nakkavam. Aga egas see ära ei kao.

Kas
Kas

keegi võiks statistikat ses osas ka korrigeerida, et kui palju on terveks saanuid ja neid, kes eneseteadmata läbi põdesid? See absoluutarvuga hirmutamine pole päris pädev.

Valdo
Valdo

Loen ja mõtlen. Lugupeetud kõvakäe poliitika soovijad, istuge kodus. Samas kutsun kõiki kroonaviirusega nakatunuid jagama oma haigusekulgu. Leian, et sellest oleks väga suur abi. Päikest soovides Valdo.

valdole
valdole

sina Valdo kandideeri ministriks. Saad iga päev pildile ja võid kõigile Päikest soovida. Sinusuguseid mõttetuid lobisejaid on terve Toompea täis.
Kõvakäed istuvadki kodus. Küsimus on, mida teha lamemaalastega.

Valdo
Valdo

Lugupeetud valdole.

Tänan soovituse eest, paraku kindel töö olemas ja rahul. Mida ma siin öelda üritan? Mõttetu on siin jagada soovitusi ja viha välja valada, mis ei aita. Soovin, et inimesed julgeksid arutleda viiruse teemal ja anda praktilisi nõuandeid viirusega võitlemisel. Ps. Näe vähemalt neli miinuse jagajat istubki kodus.
T. Valdo

Kas
Kas

Mille poolest sina mõttekas lobiseja oled?

Onu Uuno
Onu Uuno

Homme olukord hullem.

Kaksteist
Kaksteist

Ja need 12 olid need, kes leidsid võimalyse pühapäeval kusagil mujal testimas käia. Haapsalu numbrid tõusevad homme, sest nädala sees saab siin testida. Igaüks ei lähe haigena mujale testima.

jamps
jamps

ja enamuses on nad haapsalu linnast

Harald
Harald

Haapsalu kultuurimajas täna mitu kinuseanssi kaa

Kodanik
Kodanik

Kas mitte kinod kinni ei kästud panna?

Rahu,
Rahu,

kinod pannakse kolmadast kuupäevast kinni. Tutvu natuke olukorraga, enne arvamusdiilerina esinemist.

Kodanik
Kodanik

Miks siis Delfi kisendab, et kinod kinni? Miks oodata veel paar päeva kinode sulgemisega?
Meie vabalt Soome ega Lätti saa, aga nemad võivad tulla üle piiri. Kõik klassid oleks võinud koju saata.

misasja
misasja

kirjutati midagi arvamusliidri teemal teile, ikka ei jõudnud pärale?

KodanikS
KodanikS

Läänemaa kolle ei pidanud Haapsalus olema.

Ettepanek
Ettepanek

Sukles, pane linn lukku. Lase sisse ainult omi inimesi ning neid, kellel töö asjus siia asja. Eriti puudutab see ettepanek just nädalavahetust. Koolid võiksid olla kombineeritud- mitte kuu aega distantsõppel. On ju ammu selge, et kodudes ei õpita. Õpilased võiks jagada näiteks kolmeks. Iga päev käiks koolis 1/3 lapsi, kes istuks päeva oma klassis maskid ees. Õpetajad saaksid vähemalt midagi neile õpetada. Vahetunnid saaks teha lühemaks ja söögivahetunni hoopis ära jätta. Niikuinii läheb 3/4 toidust sigadele.

Eks
Eks

Sigadele ka kukub midagi , aga vaadata missuguste kottidega koju õhtul minnakse ……….

ehh
ehh

unusta ära, pole enam nsvliidu aeg. Väljamõeldiseid pole vaja siia kirjutada!

Õige
Õige

kehtestame komandanditunni ja kõik saavad tina, kes julgevad (ilma kaltsuta) nina välja pitsa toast.

Covid
Covid

Jood jälle!

no mis rumalus...
no mis rumalus...

Ja küsiks, et kus need võõrad siis kõik siin meil on- linn puha tühi ja vaikelus, mida siis veel lukustada vaja.
Kui sa saad järgmiseks haridusministriks, siis vii oma rumalused koolides läbi, praegu las otsustavad targemad

misasja
misasja

Võibolla on mõnel lapsel koolilõuna ainuke toidukord päevas, kas te sellepeale ei ole mõelnud?

Ettepanek
Ettepanek

Selle peale ma jah ei mõelnud. Küll aga mõtlen, et kas lähima kuu jooksul ei saa need mõned siis üldse süüa?

misasja
misasja

see on üks probleemidest. Meie riigis on küll sotside erakond, aga inimestel on täitsa õigus, et neid on mõtetu valida. Jääbki mulje, et kaitsevad ainult homosid enda upitamiseks, aga reaalsete igapäevaste probleemide jaoks on bürokraatia liiga suur, et üldse mingi otsus vastu võtta.

maestro
maestro

Läänemaal on juba asi eriti hull

misasja
misasja

ei ole ju. Arve lugesite ikka?

wpDiscuz