3

Psühholoog Anneli Salk õpetas enesega hakkama saama

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Psühholoog ja koolitaja Anneli Salk tutvustas oma eneseabiraamatut „Mina oma elus" laupäeval Haapsalus. Arvo Tarmula

Psühholoog ja koolitaja Anneli Salk tutvustas oma eneseabiraamatut „Mina oma elus" laupäeval Haapsalus. Arvo Tarmula

Kahekümneaastase staažiga psühholoog ja koolitaja Anneli Salk on valmis saanud raamatu „Mina oma elus”, mida ta laupäeval Haapsalu raamatukogu lugemissaalis ka esitles.

„Mina oma elus” on eneseabiraamat, mis aitab autori sõnul lugejal leida oma kohta elus. „Iseendaga tuleme siia ilma, iseendaga koos elame ja ka lahkudes ei unusta me end maha. Järelikult on hea end sügavuti tundma õppida,” ütles Salk esitlusel.

Psühholoogi sõnul hakkab inimene enda peale mõtlema tavaliselt siis, kui elus ei lähe asjad nii, nagu tahetakse. Eestlastel, eriti veidi vanematel, pole Salga sõnul kombeks ummikusse jõudes kohe psühholoogi poole pöörduda, keskmiselt oodatakse abi otsimisega viis aastat.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu toomas
uskmatu toomas

Saan pea kaheksakümneseks,olen kogu oma elu ilma igasuguste nõustajateta,psühholoogideta,suunajateta jne. hakkama saanud ja suht edukalt !
Miks meie riik on vaene ja rikkuses suplejad on enamasti sahkerdajatest liigkasuvõtjad või lihtsalt petised ? Aga ikka sellepärast,et meil päris töö mis looks uusi väärtusi ei ole moes !

Postimees
Postimees

Ma võin kirjutada Rita eest ja topelt ning enamgi veel… 🤪

Lapsevanem
Lapsevanem

Kas on ka lastele sarnast raamatut oodata – enesega hakkama saamisest, nt Rita Holmilt?

wpDiscuz