4

Volikogu otsustas anda pakiautomaatide raha spordihoonele

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Lihula spordihoone. Foto: Urmas Lauri

Olmeploki (vasakul) laepaneelid osutusid nõrgemaks, kui esialgses projektis kirjas oli, seega tuleb need eraldi toestada. Foto: Urmas Lauri

Lääneranna volikogu otsustas oma neljapäevasel istungil pakiautomaatide soetamiseks plaanitud 70 000 eurot anda Lihula gümnaasiumi spordihoonele.

„Lihula gümnaasiumi spordihoone renoveerimisel on ilmnenud lisa- ja muudatustööde vajadus,” nentis volikogu esimees Arno Peksar.

„Seal on kolmes pundis töid,” selgitas Peksar. „Olmeploki laepaneelid osutusid nõrgemaks, kui esialgses projektis kirjas oli, seega tuleb need eraldi toestada. Teine on see, et kui läbi viia eri treeninguid, siis kajab saalis vastu – on vaja paigaldada helisummutusplaate. Ja kolmas töö on see, et kui esialgu plaaniti spordivarustus, näiteks rööbaspuud, lohistatavatena, siis nüüd paigaldatakse spordiriistade tarvis põrandasse tüüblid ja siinid.”

Lääneranna vald sai riigilt koroonaviiruse eriolukorra tõttu erakorralist investeerimistoetust 400 000 eurot.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jüri
Jüri

Lihulas tehakse ikka korralikku mõttetust, vanale raudteele veeti valgustus tehti lai asfaltee , vesi kanal.Aga seal kus inimesed elavad ei saa vett ,ega kanalit ehitada pole raha. Nimetavad seda miskiks tööstuspargiks kuigi elektrit seal pole .

August
August

Loomulikult, paigutame ikka kogu raha LIHULASSE. Vägisi jääb mulje, et siin Lääneranna vallas muud kohta peale Lihula ei olegi, KURB!

juss
juss

Ise tuleb aktiivsem olla! Vana tõde on, et kui sa ei tegele ise poliitikaga, tegeleb poliitika sinuga! Ja valimistel vaadake hoolega, keda valite! Populistide aeg peaks ikka möödanik olema!

misasja
misasja

Eksite juss, see aeg alles tuleb. Vanade stagnantide aeg peaks läbi olema, aga neid veel jätkub päris palju igasugustele ametikohtadele.

wpDiscuz