1

Erkki Bahovski: Ühendkuningriik ja Nõukogude Liit

Erkki Bahovski, Diplomaatia peatoimetaja.

Erkki Bahovski, Diplomaatia peatoimetaja.

Siseminister ja EKRE esimees Mart Helme õnnitles Briti vastset peaministrit Boris Johnsonit ja pakkus brittidele abi suveräänsuse taastamisel, kui nad lahkuvad Euroopa Liidust. Et see ongi umbes nii, nagu meie kunagi lahkusime  Nõukogude Liidust. Helme võrdlus Euroopa Liidu ja Nõukogude Liidu vahel ajas närvi välisministeeriumi asekantsleri Matti Maasika (nentigem samas, et temast saab Euroopa Liidu suursaadik Ukrainas), kes küsis Twitteris, missugune on õieti Eesti välispoliitiline kurss. Sealtpeale on vallandunud sõnasõda EKRE, EKRE toetajate ja Maasika vahel.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Kunagi õpetati mulle,et inimühiskonna areng liigub mööda spiraali st.Europa liit on sama mis Nõukogude liit ainult aste arenguspiraalil kõrgemal !
Teisest küljest kas tänapäeval on orjandus olemas ? Tegelikkuses on küll ainult arenguspiraalil mitmed astmed kõrgemal st.inimesed annavad ennast orjaks rõõmuga pankadele .Kellel veab see veab välja aga paljudel on kepp ja kott ilma katuseta.

wpDiscuz