7

Suurperede liidu emad pääsevad tasuta joogafestivalile

Avatar

Kaia Ansip

kaia.ansip@gmail.com

 

Sel aastal kingivad Haapsalu joogafestivali korraldajad Läänemaa suurperede liidu emadele tasuta pääsme festivalile. Festival on tasuta ka kõikidele lastele 12. eluaastani (k.a) ja neile on mõeldud lasteprogramm Haapsalu linnusehoovi mänguväljakul.

„Pakume kingitusena kõikidele Läänemaa suurperede liidu emadele võimalust külastada sellesuvist joogafestivali Haapsalus, sest emadel, eriti suurperedes, on raske leida aega enese jaoks ja sageli napib ka võimalusi,” ütles festivali peakorraldaja Merit Raju.

Läänemaa Suurperede liitu kuulub 82 perekonda ja igas peres kasvab vähemalt neli alla 19aastast last. Keskmiselt on suurperedes kuus last.

„Tahame pakkuda suurperede emadele võimalust joogafestivalil puhata ja saada aimu joogapraktika imelistest taakaalustavatest tehnikatest,” ütles Raju.

Läänemaa suurperede liidu juhatuse liikme Anneli Erstu hinnangul on umbes 10 protsenti liidu emadest joogaga kokku puutunud.

18. ja 19. juulil neljandat korda peetav Haapsalu joogafestival toob kohale üle tuhande huvilise.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Karla
Karla

issid saavad piletid tantrafestivalile…seal palju mõnusam….

Ivo
Ivo

Appi, appi kus on zoovolinik, mehi diskrimineeritakse? Suurperede isad vääriksid samuti tasuta joogat, nad ei ole kindlasti seda vähem väärt!

kohalik
kohalik

Ära kisa, keegi ei diskrimineeri neid papasid, keegi peab lastega koju jääme ju, kui emmed seal joogatavad.

Karla
Karla

Aga Tantrafestival?

koogu
koogu

Kui nüüd Imeline loeks artiklit veel kord, siis näeks, et joogat pakutakse siiski ainult emadele 🙂

imeline
imeline

kuidas kõik neid suurperesid landivad, papid ristsetel, pangad oma imikukaartidega, igasugu ametnikud, nüüd siis pakutakse joogat ette ja taha ka lastele ning mingit imelist TAAKAALUSTAVAT tehnikat ja puha tasuta – imline

kes
kes

need kõik siis ikka on? Näiteks KOV-d ei pööra suurperedele üldse tähelepanu.Samas võiksid.

wpDiscuz