4

Heinar Tuulberg astus Haapsalu linnavolikogust välja

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu linnavolikogu liige ja revisjonikomisjoni esimees Heinar Tuulberg astus Haapsalu volikogust tagasi.

„Puhtalt isiklikel põhjustel,“ selgitas Tuulberg. Tema sõnul on mai talle väga kiire kuu ja ta ei suutnud korraldada volikogu revisjonikomisjoni tööd nii, et saanuks esitada linnavolikogu maiistungile komisjoni akti linna majandusaasta aruande kohta.

„See pole see kvaliteet, mida ma oma tööst tahan,“ ütles Tuulberg. „Ma ei tulnud oma tööga nii hästi toime kui tahtnuks.“

Tagasiastumine tähendab, et Tuulberg ei saa enam kuuluda volikogu sellesse koosseisu.

Haapsalu linna valimiskomisjon määras Tuulbergi asemele Heli Kaldase. Tuulberg ja Kaldas kandideerisid linnavolikokku sotside nimekirjas.

Seoses Jaanus Karilaiu volikogu liikme volituste peatumisega saab Haapsalu linnavolikogu liikmeks Vladimir Padama.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mihkel
Mihkel

Ilmselt õigesti tegi. Ei imesta, kui Tuulberg on rotiaastal sündind? See ütleks nii mõndagi.

...
...

kavalpea põgeneb õigel ajal

Toslem
Toslem

Kas Tuulberg ei häma mitte? Ta väidab,, et maikuu on kiire ja keeruline ja seetõttu pole suutnud korraldada revisjonikomisjoni tööd. Vaadates revisjonikomisjoni protokolle, selgub, et komisjon pole teinud tööd pea lausa terve aasta – viimane protokoll on vormistatud 16. juulil 2014. aastal. Seepeale küsiks – mida komisjoni aseesimees tegi, kus olid tema silmad?

Toslemma
Toslemma

Kus olid volikogu esimehe silmad?

wpDiscuz