25

Galerii: Politseinikud õppisid Tamme ristmikul videomenetluse tegemist

Avatar

Malle-Liisa Raigla

malleliisa@gmail.com

Täna pärastlõunal võis Haapsalus Tallinna maantee ja Tamme tänava ristmikul näha hulganisti politseinike, kes õppisid videomenetluse tegemist ja üks osa koolitusest toimus ristmikul.

„See on menetluse kiiruse tõstmiseks, et ei peaks täitma nii palju pabereid, vaid võtta tunnistus videosse,“ ütles politsei pressiesindaja Heiko Leesment.

Videosalvestised hakkavad asendama kirjalikku tunnistust ja nii muutub näiteks kiiruseületamise menetlus inimese jaoks poole lühemaks.

Fotod: Arvo Tarmula

politsei (1) politsei (2) politsei (3) politsei (4) politsei (5) politsei (6) politsei (7) politsei (8) politsei (9) politsei (10) politsei (11) politsei (12)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ment+Haller
ment+Haller

ikka ajumaht ka…see oli Mailisele abiks ehk…

Mailis
Mailis

Välimus….kehakaal…..mul on teist, kommenteerijad, ikka kahju küll, oi kui kahju!

kommenteerijatele
kommenteerijatele

jaa, kui ajud puuduvad, siis ei ole ka ilusast trimmis kehast kasu…

pook
pook
Kusjuures piltide peal pole kõik, on ka veel hullemaid, lausa jäämägesid. Aga üldiselt on politsei taktika õige. Paralepas hoiab korda Paralepa Põder. Peletab minema kõik jalgratturid, tervisejooksjad ja muidu metsas jalutajad. Vajadusel annab mittekuuletujatele jalaga suraka. Rahvas on nüüd sunnitud istuma autodesse ja rohkem aega autoga sõites veetma. Need, kes ennem Paralepas jalutasid, kõnnivad rohkem linnatänavatel ja eriti õhtusel ajal. Kuna varsti tõusevad trahvid 2,5 korda, siis saabki politsei rohkem ja kiiremini autosõitjaid trahvida ja jalakäijaid, kes pärast päikeseloojangut ilma helkurita linnatänavatel hulkumas. Kõik on peensusteni läbi mõeldud ja sellepärast ka need videomenetluse õppused. Muidu ennem läks protokolli kirjutamisega mitukümmend… Loe rohkem »
Teadja
Teadja

Sul Pook ùleval kóik korras vói?Sina Paralepas jooksmas ei käi,aga mina käin aastaid.Pòder vòib sind kùll unes kummitada,aga jooksjaid ohustavad Paralepas lahtised koerad.Ja koeraomanikud ,iga kord kui peni lahti siis…..! Kaua vóib eeskirjadele sùlitada.

Posti+Mees
Posti+Mees

lihtne..higistamine aitab kehakaalu vähendada…seda ju Paikuse ülisalajasel koolitusel õpetati…
Terve Haapsalu naerab ja mõnitab ju neid debiilikuid..kasvõi see ehitusvahust kuju Uuemõisas eelmine suvi..

haapsalu
haapsalu

õues15 kraadi sooja ja neil seljas paks talvejope nalja teed vä.Kujutan ette kuidas nad hauduvad kui autos istuvad päris kahju neist,

Posti+Mees
Posti+Mees

palju nendel üle kilogrammilistel IQ ka on+
sellest ei juleta rääkida…ikka üle 50 loodan?

haapsalu
haapsalu

kuidas te aru ei saa et iga kord kui on mõni politei pilt kohe hakkab jutt nende kehakaalust politsei ei tohiks ajakirjanikul ennas pildistada lasta las pildistab ainult autot ja seda helkur vesti.

kehakaal
kehakaal

piltidel olevatel ametnikel on ju seljas kuulivestid, mille peal paks talvejope ja seejärel helkurvest. mina ei julge küll kedagi sellest seltskonnast ülekaaluliseks nimetada…

keenjused
keenjused

päris hea koha valisid koolituseks. kõige debiilsem ja kitsam ja ebaloogilisem kamikazede rist. blokkisid pool teed ära oma massiga.

kohalik
kohalik

ühel politseil akkab sealt kõht kus peaks rind olema tehke koolitusi see on väga hea aga arstlik kontroll peaks ka olema

kohalikule
kohalikule

Alusta elu endast.

kohalik
kohalik

ma ei saagi alustada elu sinust ikka endast,olen heas vormis 178 pikk ja 65 kg naisterahvas tegelen spordiga muide omast tahtest aga politseil peaks see kohustuslik olema saan aru,et see puudutas sind aga kole on see tõesti .

kohalikule
kohalikule

Ei puudutanud mind, sest mul pole vormiga samuti probleemi. Aga arvan, et kui mina olen normis ja vormis, siis on see minu õnn ja püüan ikka näha igas teises kehas eelkõige inimest. Nii võime me vihata ka vanurit, kes kergelt vaarub, pannes mõtted lugusid looma, et ühel päeval olen ka mina selline….koristage see pilt…. mul on õigus näha ainult head ja ilusat siin ilmas.

kohalik
kohalik

tore ,et oled vormis ja normis ilusat vananemist ja päikest

wpDiscuz