Lääne Elu paberleht 22. detsembril – 20 lehekülge!

Lehte Ilves

lehte.ilves@gmail.com

Kuula artiklit, minutit ja sekundit
0:00 / :

• Fortum Elekter, kes on Läänemaal tegutsenud 13 ja Viimsis 12 aastat, müüdi teisipäeval Imatra Seudun Sähköle.
Suuri muudatusi see kaasa ei too, kinnitas Fortum Elektri juht Märt Jemmer.

• Kullamaa volikogu tegi ühinemisettepaneku Risti ja Martna vallale, kes jäävad esialgu suurvalla loomise suhtes ettevaatlikuks.

Artikkel jätkub peale reklaami

• Kasari jõgi on tõusnud üle kallaste, uputades põlde ja karjamaid. Seda pole detsembris nähtud viimased 50 aastat.

• Lääne Elu uuris, mida läänlased jõulude eel ostavad ja mida kauplused neile pakuvad ning kas tänavu töötajaile jõulupreemiat ka makstakse.

• Kaks raaamatuarvustust: Kaie Ilves kirjutab „Septimus Heapist” ja Andres Ammas Ene Pajula raamatust „Kuldne aeg”.

• Pikk lugu räägib Raul Sasist, kes elab Rohukülas tsaariaegses ohvitseride kasiinos, juhib Tallinnas oma metallitöötlusfirmat, peab Haapsalus käsitööpoodi ja sõidab vabal ajal Ameerika autoga.

• Reportaaž kirjeldab, kuidas Kati ja Kaie metsast jõulukuuske toomas käisid ja kuuse kolm korda odavamalt kätte said kui turult ostes.

• Intervjuu annab Eesti luteri kiriku n–ö välisminister Tiit Salumäe, üks tõeliselt rahvusvaheline mees.

• Reisikiri räägib merevaigumaast Leedust.

Reklaam