8

Lääne-Nigula võimuliit võttis kõik komisjonide esimeeste kohad

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Lääne-Nigula volikogu valis neljapäeval Oru kultuurisaalis peetud istungil komisjonide juhid ja otsustas vallavanema leidmiseks välja kuulutada konkursi.

Komisjoni esimeeste kohad jagas võimuliit omavahel, aseesimeesteks said opositsiooni esindajad. Vaid revisjonikomisjoni esimehe koht loovutati opositsiooni kuuluvale valimisliidu Tegusalt Tulevikku esinumbrile Neeme Suurele.

Lääne-Nigula volikogul on kuus alalist komisjoni, kõik esimehe kohale kandideerinud said võimaluse end volinikele tutvustada.

Neeme Suur uuris majandus- ja planeerimiskomisjoni juhiks pürgivalt Marek Topperilt (RE), kuidas suhtub too taastuvenergia arengusse. „Kohtuvaidluses on tuulepargi planeering ja teadaolevalt on väga suurel hulgal esitatud projekteerimistingimuste taotlusi päikeseenergiale Kullamaa ümbruses. Kuidas sa sellesse suhtud?” küsis Suur.

Topper vastas, et ta pole kunagi tahtnud olla taastuvenergia vastane. „Aga siin tuleb lähtuda inimeste heaolust meie vallas,” lisas ta. „Kui on võimalik leida kokkulepe elanike ja taastuvenergia [arendajate – toim.] vahel, siis on see loomulikult positiivne. Number üks on minu meelest elanikud, täna tegeleme ka Kullamaal selle päikesepargiga. Kõik on võimalik, kui osapooled – arendaja ja elanikud – jäävad sellega rahule,” ütles Topper.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tundub
Tundub

et ainult Priimägil seal Kullamaal ongi mõistus peas- Riisalud, kirsipuud,Pärnpuud, Jugapuud ja muud asjapulgad lasevad ennast täiega lollitada ja rahanumbritest pimestada. Kullamaa inimestest on neil pohlad. Ainus lootus on, et Topper suudab volikogus mingi vastuaktsiooni korraldada, muidugi, kui tal ka endal pole huvi oma maid selle jama alla anda.

krõmpsluu
krõmpsluu

Huvitav mis needus selle Kullamaaga kaasas käib?Kunagi taheti sealt fosvoriiti kaevandada aga Priimägi oli tubli ja sai käpa vahele,järgmisena istutati kõik põllud mingeid totakaid maste täis ja nüüd on mingid pooletoobised järgmise idiootsusega maha saamas.

....
....

PRIIMÄGI vana koloosiaegse enerieetkuna rõõmustab uute ja värskete arengute üle energeetiliste edenemiste alal Kullamaal! Amin nah.

Jundas tuvisitt
Jundas tuvisitt

Võiks viisakamalt riidesse panna. Lottis püksid, dennised ja kõhud üleääre.

Mann
Mann

Sina võiks kirjutama õppida-dennised??

Toyota W
Toyota W

Maainimestelt nõuad moodi ja riierumist? 1 aprill on kaugel veel.

selge
selge

see, et tuuganid ja päiksepargid tulevad. Elanikud on kindalasti nõus, kõik armastavad roheelektrit ja see, et maa saab lagastatud on väike mure. küll volinikud annavad loa ühehäälselt.

elame ju
elame ju

timukraatlikus riigis, varsti peavad elanikud hakkama sunniviisiliselt elektrit tootma

wpDiscuz