0

Projekteerimistingimuste eelnõu tutvustamine Jaani tn 4, Haapsalu

Avatar

Regina

regina@le.ee

Haapsalu linna veebilehel (haapsalu.ee) on avalikustatud ajavahemikul 5.10.–21.5.2021 projekteerimistingimuste eelnõu Jaani tn 4 kinnistule.
Projekteerimistingimused on koostatud Jaani tn 4 kinnistul asuva olemasoleva ärikeskuse laiendamiseks üle 33% selle esialgu kavandatud mahust. Kavandatud hoone kasutamise otstarbed on kolme või enama korteriga elamu ning muu kaubandushoone. Jaani tn 4 hoone pärineb 1990. aastatest ja ei ole Haapsalu vanalinnale omase mahu ega kõrgusega.
Kavandatava hoone kõrgus ning arhitektuurne lahendus arvestab piirkonna ehitustraditsioonidega ja ümbritseva linnaruumiga. Hoone eskiisprojekti on koostanud projekteerimisettevõte Sirkel & Mall OÜ.
Projekteerimistingimuste eelnõu on saanud muinsuskaitseameti heakskiidu, kuid muinsuskaitseameti hinnangul vajab eskiislahendus edasitöötamist ja korrigeerimist vastavalt projekteerimistingimuste eelnõule. Uuendatud eskiis kooskõlastatakse muinsuskaitseametiga.
Avalikustamise perioodil on huvitatud isikul ja isikul, kelle õigusi võib projekteerimistingimuste andmine puudutada, võimalus esitada eelnõu kohta kirjalikke ettepanekuid ja põhjendatud vastuväiteid e-posti aadressile hlv@haapsalulv.ee.

Haapsalu linnavalitsus

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz