39

Vald unustas noorsootöötaja palkamata

Avatar

Elen Freivald

elen@le.ee

Linnamäe Arenguseltsi juhataja Elle Ljubomirovi sõnul on sügisest noori ootamas noortekeskuse 160 ruutmeetrit korrastatud pinda ja uhke veranda. Foto: Elen Freivald

Linnamäe Arenguseltsi juhataja Elle Ljubomirovi sõnul on sügisest noori ootamas noortekeskuse 160 ruutmeetrit korrastatud pinda ja uhke veranda. Foto: Elen Freivald

Linnamäe arenguseltsil (LAS) sai augustist läbi Lääne-Nigula vallaga kolmeks aastaks sõlmitud leping noortekeskuse pidamiseks. Seega lõppes ka noorsootöötaja tööleping, vald pole uue töötaja otsinguks konkurssi algatanud.

Kui LASi maja taastati, avati seal ka noortekeskus ning vald maksis noorsootöötaja palga.

Et lepingu tähtaeg lähenes, uuris LASi juhataja Elle Ljubomirov kevadel toonaselt vallavanemalt Mikk Lõhmuselt, et kuidas minna edasi. „1. mail saatsin ametliku kirja vallavalitsusele ning valla poolt tuli jaatav vastus, et teenust tahetakse ka edaspidi pakkuda,” ütles Ljubomirov.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Covid
Covid

Teab loodus vaid, teab isamaa –
meil tuleb üksteist aidata …
Ei ole üksi ükski maa,

Sarnaneb
Sarnaneb

kangesti endisaegse komsomolitöötajaga. Millega seal siis tegeldakse? Haloween, näomaalingud jne, jne. Palju tühisust. Selle asemel käigu noored ja lapsed leeritunnis ja öppigu elu aluseid tundma.

Kummaline Lapsevanem
Kummaline Lapsevanem

3 aastat tehakse tema arvates propagandat ja nüüd siis ta ärkas. Pange tähele – kinnistes seltskondades veel. Kas omavalitsus ei tea, et noorsoo töö toimub neil kinnistes seltskondades 3 aastat ja kõik seal toimuv on hullumeelne, nii nagu Lapsevanem kinnitab. Tundub tavalise laimajana see lugu.

Linnamäelt
Linnamäelt

Sa näed ja sa ei mürista! Mitu noortekeskuse eas last teil on? Pakun, et ei ühtegi. Lapselast? Ei usu.

Kust sa Lapsevanem
Kust sa Lapsevanem

võtad selle homo jama? Too üks konkreetne näide sellest, et nii tehakse! Oled lihtsalt selle ” kinnistes seltskondades “ise välja mõelnud ja ei ole mõtet seda tööd selliselt mustata! Faktid palun?

Lapsevanem ei
Lapsevanem ei

suuda rohkem, kui punane pöial panna. Tuletan meelde, et pead ka vastutama selle kommentaari pärast!

Agu
Agu

Mis tal seal vastutada on? Rumalus. Arvatavasti viitab ta sellele, et noorsoole selgitatakse, et alati ei pea poiss olema, kui ennast nii ei tunne. Tutvustatakse niiöelda ka teisi elamise võimalusi. Noorte hulgas on palju enesetappe ja eks siis püütakse neid iga nurga alt aidata. Ma usun, et see jääb plajudele vanematele arusaamatuks ja tekitab trotsi. Vastutama ma ei või. Siin riigis ei vastuta keegi mitte millegi eest, äärmisel juhuil makstakse koondamistasu ja pannakse keegi lihtsalt kokkuleppeliselt niiöelda tanki.

Ikka tuleb
Ikka tuleb

laimamise eest vastutada. Ja on ka paljud vastutama pandud. Aga kas Agu arvamus

Agu
Agu

Sellisel juhult tuleb ka vastupidist tõestada, et ei ole noortele tutvustatud looduse säästmis ja homo teemasid. Kui seda ei ole ühe lasugagi puudutatud, sellisel juhul tõepoolest on tegemist kommenteerija väljamõeldistega. Millegipärast pakun välja, et on kümneid noori võtta tunnistajana kasutusele, kes väidavad, et jah on selliseid teemasid puudutatud. Minuarust tuleks teid endid vastutusele võtta siin ähvardamise ja riidu kiskumise eest!

Loe veelkord
Loe veelkord

läbi kommentaar, mis algab sõnadega – “Paraku täbendab noorsootöö ” jne. Siit võib selgelt aru saada, et noorsootöö ongi ainult lgpt ja rohepöörde ajupesu. Kas tõesti usud seda? Lisaks on see hullumeelne ja kinnistes seltskondades. Sel juhul loe veel ja veel nii kaua kui aru saad, et see on laim.

Agu
Agu
Kas loodussäästmise ja homoliikumise tutvustamine on laim ja te väidate, et nendest teemadest ei räägita? Siis tuleks küll ministeeriumisse kirjutada ja kurta, et kogu Euroopa Liidu alal tehakse looduse päästmiseks vaevarikast informatiivset tööd, sama on ka seksuaalvähemuste teemaga, aga siin ühes väikses kogukonnas seda keeldutakse tegemast ja kõik, kes vastupidist väidavad, tuleb vastutusele võtta laimamise eest! Nii või? Ei tundu väga eu meelne olevat sellisel juhul see asutus või mis? Aga selleeest kiidan küll, kui te kinnitate, et sellist “hullust” ei tehta. Mina ei pea ka seda õigeks, et minnakse selle looduse päästmisega päris äärmustesse ära ja sama on see… Loe rohkem »
Loe
Loe

mida tähendab ” noorsootöö “? Millised on selle ülessanded? Jutt valgub liialt laiali. Aga kui juba, siis niipalju, et homode teema lastele võiks kohe prügikasti saata. Keskenduda sellele, mis aitaks edasist elu noorel õigesti üles seada ja kõik see, mis talle kasulik tulevikus. Veel seda, et teema tutvustamine pole laim aga lapsevanema” väide, et tehakse propagandat ja pestakse ajusid, on kindlasti see, kuna tegelikult midagi sellist ei tehta noorsootöö valdkonnas. Olen kindel, et meil on mõistusega eestvedajad! Kõike ilusat!

Mati Põdra
Mati Põdra

Kas hakkas parem sellest, et saite homod mängu tuua?

Ikka tuleb järg....
Ikka tuleb järg....

on tema unenäost, et keegi siin riigis ei vastuta mitte millegi eest? St mitte ükski inimene. Kuidas see riik küll püsib siis tema arvates?

Sarnaneb ise
Sarnaneb ise

küsib ja ise vastab. See, mida lapsed ja ka noored teha tahavad, otsustavad nad ise ja nende vanemad. Teiste eraellu sekkumine sel viisil, et “käigu ja õppigu” ei ole viisakas ja tuletab just komsomoliajastut meelde ning ülbe toon peletab eemale. Seepärast soovitus kommenteerijale – alusta iseendast.

Agu
Agu

Hea ju, kui kodus näiteks peale joomarluse ja suitsetamise muud ei näe, siis võib isegi olla mõnele noorele midagi muud näha. Miks nii negatiivne?

Kohalik
Kohalik

Linnamäel on koguaeg mingi ving lahti.

Ats
Ats

Pole siin mingit vingu,kõige normaalsem piirkond vallas.

põhjusega
põhjusega

…kellegi õhutamisel.

Lapsevanem
Lapsevanem

Ju siis on mõttetu ametikoht..

Kuidas palun!
Kuidas palun!

Lugupeetud lapsevanem! Selgitage oma mõttekäiku lähemalt! Kas Teie arvates tuleks kõik Läääne-Nigula valla palgal olevad noorsootöötajad koondada? Praegu on noorsootöötajad Ristil, Paliveres, Martnas, Taeblas jne. Kirjutage miks Teie arvates noorsootöötajad on mõttetud!

Lapsevanem
Lapsevanem

Kui keegi nii lihtsast lühilausest juba aru ei saa, siis oleks kasutu veel pikemalt selgitada. Tänan.

Hmm huvitav...
Hmm huvitav...

Kommenteerija viskas üles teooria, et kui ametikoht ära unustatakse, siis järelikult pole nii oluline koht olnudki, et kellegll üldse meeles püsiks. Ei tohiks keeruline olla aru saada, aga mine sa tea, võibolla mõnel on….

Suvelinnamäelane
Suvelinnamäelane

Väga kahju, et niimoodi käitutakse tublide Linnamäe edendajatega! Piinlikud lood hakkavad selle valla juhtimises sagenema.

Agu
Agu

läks meelest ära noh. Mis on nüüd?

Linnamäelt
Linnamäelt

Midagi pole häda valla juhtimisega, lihtsalt alati saab paremini ja veel rohkem arvatakse, et kui võimulolijad maha kangutada, siis tulevad pudrumäed ja piimajõed. Seda arvatakse siis selle hetkeni kui uued on paika saanud. Küllap on juba esimesel päeval kommentaatoritel laduda siia, kui vilets, rumal või lausa kuritegelik üks või teine juhtoinas on ja millised lambad olid need kodanikud, kes sellisele hääle andsid. Imetlen neid inimesi, kes vaatamata sellele kindlale ja läbiproovitud perspektiivile ikka on valmis oma meelerahu loovutama.

igal pool
igal pool

110% õiged laused. Just täpselt nii ongi.

Hmm huvitav...
Hmm huvitav...

110 ei saa matemaatiliselt olla võimalik, kas on 100%, kus kõik kirjas olevad laused on õiged või alla selle näiteks 50%, kus kirjutatud lausetest on õigeid ainult pooled. 110% ei saa olla kuidagi. Parandage palun viga ära!

Kodukond
Kodukond

Saab ka 200 jne, see on kujund.

Hmm huvitav...
Hmm huvitav...

pole see mingi kujund. Tõepoolest väljendatakse end niimoodi, et öelda, kui väga ollakse päri sellega, isegi rohkem, kui võimalik oleks. See on see. Ja provokatsioonile on ikka lihtne inimesi kaasata, hakkavad kohe ülbitsema, rumalaks pidama ja kooli saatma. Võtke vabalt ometigi! Vana Baskin kord ütles küll, et eks huumoriõpetus ongi raske teema, aga võib ju proovida ikka….

Just
Just

Ära näri

pinn
pinn

Mine ülikooli ja saad teada, et võib ka 110% olla!

Hmm huvitav...
Hmm huvitav...

näha on teie kommentaarist, et teid isegi kekskkooli vastu ei võetud, õppisite ainult ametikoolis?

igal pool
igal pool

Ei ole mõtteski midagi parandada. Nii lolli lugejat ei ole isegi mitte Lääne Elul. Kes ei teaks, et tervik on 100%? Kui oleksid kuulnud midagi käimasolevatest fraasidest, siis teaksid – nii lihtsalt öeldakse. Matemaatikaga pole siinkohal vähimatki pistmist.

tohoh
tohoh

uhke ka veel peale

Hmm huvitav...
Hmm huvitav...

Nojah, aga siiski isegi “lihtsalt öeldes” ei tee see seda väidet tõeseks. Jääb arusaamatuks, milleks öelda lihtsalt asju, mis ei vasta tõele!?

igal pool
igal pool

Vabandan. Olen ka kasutanud sõnu “pada sõimab katelt”. Puhas vale, ei nad räägi kumbki.

Hmm huvitav...
Hmm huvitav...

Jah väga hea, aga jälgige ikka teinekord mida kirjutate! Võib väga valesti kogemata minna ja keegi võib teistmoodi aru saada ,kuigi mõtlesite lihtsalt. Ilusat nädalavahetust!

unustamine
unustamine

hämamine, nihverdamine, salatsemine, kolleegide tülli ajamine, see on Mikk Lõhmuse kuldajastu juhtimise stiil. Millepärast siis kõik asjalikud on ära jooksnud? Pole vaja kaitsta seda, kes ise on mängur ja tunneb ennast hästi, kui kellegil on jama majas, antud juhul siis Linnamäel, Nõva on jätkuvalt segadustes.

wpDiscuz