8

Lääneranna vallavalitsus esitas lahkumispalve

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Lääneranna vallavanema asetäitja Margus Källe. Foto: Urmas Lauri

Lääneranna vallavanema asetäitja Margus Källe. Foto: Urmas Lauri

Lääneranna vallavanema asetäitja Margus Källe esitas volikogu aseesimehele Vallo Kappakule vallavalitsuse lahkumispalve. Volikogu detsembriistungil on päevakorras vallavalitsuse uue koosseisu kinnitamine ning vallavolikogule uue esimehe valimine.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mati Põdra
Mati Põdra

Esiteks, mis on Haapsalu lehel Pärnumaal toimuvaga üldse asja?

Teiseks – vallavanema vahetuse puhul on vallavalitsuse tagasiastumine ja uue vallavalitsuse kinnitamine täiesti kohustuslik ja rutiinne protseduur. See nüüd küll ajakirjanduslikku uudistekünnist kuidagitpidi ei ületa.

Ja kolmandaks – kes vähegi kursis kohaliku eluga, see teab sedagi, et jõudude vahekorrad vallas on jätkuvalt sellised nagu nad on. Ja ega neid seda rolli välja kandvaid inimesigi ole liiga jalaga segada. Ei juhtu seal mitte kui miskit, volikogu kinnitab Peksari ilusti ära ja ka ülejäänud viis nägu jäävad samaks kui siiamaani.

Kustas
Kustas

Vôiks muidugi kui seal omakasu peal väljas olevaid tegelasi poleks!

Postimees
Postimees

Lääneranna võiks uuesti Läänemaale kuuluda

Mati Põdra
Mati Põdra

Aitäh pakkumast – aga mille poolest see kasulik võiks olla?

Just
Just

Selline tune et lihulaga koos viidi ka lääne elu pärnu alla !

no jah
no jah

le-l pole ju millestki peale valitsuse hurjutamise ja liberite kiitmise kirjutad

Vedurijuht
Vedurijuht

Mis meil nendest pärnu asjadest ära hakkab tüütama nende uudiste edastamiseks on pärnu postimees miks oma musta pesu vôôra maakonna lehes pests ????

Mati Põdra
Mati Põdra

Väheharitute jaoks veelkord:

Mõni siin võiks vähemalt sellest aru saada, et olukorras, kus valitakse uus vallavanem (eelmise surma tõttu), PEAB seaduse järgi endine vallavalitsus esitama lahkumispalve. Mingit musta pesu pesemist siin pole.

wpDiscuz