2

Terje Parra – ühe ööga loomapäästjaks

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Terje Parra rõhutab, et paljude vigastadasaanud loomade ja lindude elud on suudetud päästa vaid seetõttu, et hädalist märganud inimene teeb otsuse peatuda ja abi kutsuda.

Terje Parra rõhutab, et paljude vigastadasaanud loomade ja lindude elud on suudetud päästa vaid seetõttu, et hädalist märganud inimene teeb otsuse peatuda ja abi kutsuda. Lemmi Kann

Märtsi alguses, kui koroonaviirus oli end juba mugavalt sisse seadnud ja korraldas kogu maailmas asju ümber, juhtus üks õnnetus, mis keeras Terje Parra ja tema pere elus ootamatult ette uue ja huvitava lehekülje.

„Oli reede õhtul kell kümme, kui mu vanem poeg Albert helistas ja ütles, et Posti tänaval aeti kass alla – tal on vist käpp murdunud, mis me nüüd teeme?” meenutas Parra.

Naine üritas telefonitsi kätte saada mõnda Läänemaal tegutsevat loomaarsti, aga see ei õnnestunud. Albert jõudis vahepeal ka politseisse helistada, kuid sealtki ei osatud kosta midagi, mis abi lähemale tooks. „Siis ma leidsin Heiki Valneri loomapäästegrupi kodulehe ja nende telefoninumbri 1414. Helistasin sinna.”

Parrale vastas Loomapäästegrupi juht Erko Helmik, kes ütles, et nad organiseerivad kiisule kohe arstiabi, kuid patsient tuleb selleks Tallinnasse toimetada. „Ei ole probleemi!” teatas Parra pikemalt mõtlemata. Algas suur päästeoperatsioon.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Teadja
Teadja

Tore, kui inimesest, kes on ise oma kahte koera väärkohelnud, on saanud loomasõber. Terje kaks dobermanni olid alailma toas kinni, kuhu tegid ka oma hädad ja pidid taluma lisaks perenaise karjumisele ka jalahoope… Kassi jättis kolides eelmisse elamisse maha, õnneks leidis loom heasüdamliku naabrinaise, kelle juurest süüa ja soojust otsis ning uue kodu leidis.

Tursk
Tursk

Linnuke siristas teisele linnujesele, et alguses sebis tuntud vangiga siis elas mendiga ja lõpuks..oehh

wpDiscuz