13

Valgevälja mets müüdi 321 000 euroga

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Valgevälja mets. Foto: Urmas Lauri

Valgevälja mets. Foto: Urmas Lauri

Haapsalu linn müüs Valgevälja metsa raieõiguse maha 321 000 euroga.

Raieõigust müüdi Haapsalu linnas Valgevälja metsas. Kinnistu suurus kokku on 245 ha, metsamaad on kinnistu koosseisus kokku u 185 ha, metsa alghind oli keskkonnas osta.ee toimuval metsaoksjonil 276 000 eurot.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
tehke
tehke

lagedaks jah, tibladel vaja varsti uut lennuvälja siia ehitama hakata

Kellele
Kellele

siis mets müüdi?

kont
kont

Pildi peal pole küll näha, et männimets oleks küps. Puud pole täismõõtugi jõudnud välja kasvada. Linnavalitsus kulutab selle rahanatukese lühikese ajaga ära ja siis halatakse jälle, et raha pole. Linn seisab oma ajas paigal mitukümmend aastat nagu oleks 90-ndad.

Asunik
Asunik

Ega see kui ajakirjanik teeb suvaka nurga pealt pildi ei tähenda seda, et just see nurk raiesse läheb. Kõik murelikud võivad võtta https://register.metsad.ee/#/ lehe lahti ja vaadata millised eraldised raiesse lähevad.

Erx
Erx

Mida te halate selle padriku pärast? Haapsalu on territooriumilt pool Moskvat, aga 90 % hoonestamata ja võsastunud. Kui linn oma laienemisplaane edaspidi muudaks ja ehitama hakkaks, saaks ka Haapsalust tõeline suurlinn ja mitte ainult kesksuveks. Olgem postiivsemad!

normaalsed normid
normaalsed normid

selline mõiste nagu “võsa” esineb ainult Homo Sovjetikuse sõnavaras, kelle meelismaastikuks on ülestööbatud tümamaa, kus roostetavad traktorite, kultivaatorite kered, masuudivaatidest tilgub tasapisi õli ning linnulaulu asendab lööktööliste (st kalevipoegade) lameda maa lämin.
Ülejäänud maailm vaatab kuidas saaks aga rohelust linna tagasi tuua ning linna. ümbruse puistuid taastada – Haapsalu linnavalitsus on aga mõnusasti 90ndatesse kinni jäänud: puud maha, papp tasku, see mis edasi saab kedagi ei koti.

leidub alati
leidub alati

Halajad on kõik suured “metsaspetsialistid”. Ühtki puud ei tohiks metsast ära koristada, ükski puu metsas ei vanane ja juurde ometi ei kasva!

Sass S
Sass S

Las puud surevad loomulikku surma .

K.S
K.S

Noh, kopsud läinud 321 tuhandega… Mis järgmiseks? Ise ostaks selle seapea, ühe euroga….

Urmi
Urmi

Metsapealinn ilma metsata xp

Urmo
Urmo

Naljakas ,et Sukles müüb metsa oktsionil .. peaasi ,et mingigi nutsu saab . Varsti ongi haapsalu ümber lagemaa ja sügav tiik .

metsakoll
metsakoll

Suklese teod jäävad tõesti arusaamatuks. Kui spetsialistid (RMK) soovisid oma metsas tegutseda, siis tõusid saksad tagajalgadele, nüüd aga ise tegutsevad südamerahus.

nonii
nonii

Mingi värk oli jah Rammu versus Ehrpais

wpDiscuz