1

Ettepanek peaministrile: et oleks tervist ja rahu

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Foto: Arvo Tarmula

Foto: Arvo Tarmula

Keskerakond korraldas teisipäeva õhtul Haapsalu kultuurimajas arutelukoosoleku, et leida ideid riigikogu valimiste programmi jaoks.

Lääne Elu küsis pärast koosolekut mõnelt osalejalt, mis neile rahva ettepanekuist kõige rohkem meelde jäi. 66aastane ukrainlane Vassili Kozlov ütles, et kõige tähtsam on, et oleks tervist ja et maailmas oleks rahu. Aastaid Haapsalus elanud mees ei räägi sõnagi eesti keelt, oma ettepanekud Keskerakonna valimisprogrammi tegi ta kirjalikult.

„Sõjaväge ei pea olema. Meile ei tungi keegi kallale, sest meil pole kulda ega muid maavarasid. Sõjaväe ülalpidamine nõuab miljoneid ja miljardeid, seda pole vaja teha,” rääkis Kozlov.

Kozlov ütles, et kõige tähtsam on, et linnas oleks kord. Metsas seenel ja marjul käia armastava mehe meelest tuleks maha raiutud puude asemele istutada uued. Kozlov arvas, et toidupoodides peaks kaalukaupa müüdama väiksemate portsudena, et halvaks läinud toitu ei peaks minema viskama. Samuti peaks Rohuküla sadamas tohtima kailt kala püüda.

„Mina annan valimistel oma hääle selle poolt, kes sõnu tuulde ei loobi, vaid täidab lubadused. Edgar Savisaar on selline poliitik, kes lubas ja tegi,” rääkis Kozlov.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Sõjavägi peab olema aga mitte võõrvägede sillapea kiviviske kaugusel Peterburist.Kui tahame rahulikult elada siis tuleb lõpetada see pidev naabri togimine,mõnitamine ja iga maailmas ülespuhutud skandaali ennastsalgav toetamine.
Me räägime Eesti 100 aga sellega me kinnitame,et me oleme ENSV järglane järjepidevuse alusel.
Kuhu on jäänud sirgeseljalised Eestlased “Ei kummardu ma saksa ees ja müts ei votab maha”

wpDiscuz