8

Taeblas on vallavalitsuse sissesõiduteel liiklusohtlik veeloik

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Lääne-Nigula vallavalitsuse sissesõiduteele tekib paduvihmaga liiklusohtlik veeloik. Foto: Urmas Lauri
Lääne-Nigula vallavalitsuse sissesõiduteele tekib paduvihmaga liiklusohtlik veeloik. Foto: Urmas Lauri

Taeblas tekib paduvihmaga vallavalitsuse sissesõiduteele veeloik, mis tekitab liiklusohtlikke olukordi, teatas Lääne-Nigula vallavalitsuse keskkonna- ja kommunaalnõunik Olev Peetris oma jõulueelses kirjas maanteeametile.

Peetris palus ametilt abi veeloigu likvideerimisel. „Vihmade korral on suur veeloik vallamaja sissesõidul ja kui külmetab, siis jääväli tekitab liiklusohtlike olukordi,“ selgitas Peetris.

„Samal päeval käisid töömehed kohal, äärest urgitsesid väikse renni,“ ütles maanteameti Lääne regiooni hooldeosakonna Läänemaa peaspetsialist Tiit Ruut.

Ruudu sõnul on lombi tekkimise põhjus lihtne – teekate on vajunud ning vesi ei saa vabalt ära voolata. Ajutine kraavike päästis küll jõuluaegsest veeloigust, kuid lombi likvideerimisega on kavas suvel tõsisemalt tegeleda. „Kui on asfalteerimisilmad, siis tuleb sissesõiduteele uus asfaldikiht paigaldada,“ selgitas Ruut.


Kaardil näidatud koht on Ääsmäe-Haapsalu-Rohuküla maantee maa-alal.

Fotod: Urmas Lauri

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mmm
mmm

See ja teada tõde, et probleemid ei lõppe inimeste eludest iialgi. Mida paremaks elujärg muutub, seda tühisemas asjas probleemi nähakse.

k2si peseb k2tt
k2si peseb k2tt

ikka ikka sest meil ju saavad tööd tutvused mitte oskajad seega mida te tahate siin koolitatud tegelasi kes kukuvad palka nõudma

Vallaelanik
Vallaelanik

millest me räägime,enamus nüüd siis supervalla kõvakattetta teedest on aukude tõttu läbitamatud! Kui valda helistad ,siis saad vastuseks ,et ,mis te vingute!!!!

Külamutt
Külamutt

Ma polnud tükk aega külavahel ringi sõitnud ja täna tegin siis väikese tiiru Vedra-Mõisaküla-Uugla-Tagavere-Vidruka. Mustkatteta teed on ju kohati lausa läbimatud! Peab külaelanikel ikka raudne närv ja maasturid-traktorid perse all olema, et üldse koju ja välja pääseda. Kohati tuleb sõita mööda põlde, sest tee on tavalise sõiduautoga läbimatu.

lugeja
lugeja

Lääne Elu sorib dokumendiregistris, kui endal teemasid napib, siis sealt leiab alati. kas mõned asjalikumad teemad ka on plaanis Lääne Elul kribada.

Ahh
Ahh

Oo, ajakirjanikuhärrad tulgu oma kaamerate ja mikrofonidega Nigula külasse ka! Meitel on järve keset küla.

Tablalane
Tablalane

Probleem ei mitte millestki jälle!

veider
veider

See näib küll nii, et sääsest on elevant tehtud. Loiku pole ju, pildil vähemalt, ollagi! Ju siis kõpskingadega ei pääse vallamajja.

wpDiscuz