Avakülg » Pealugu, Uudised » Politsei sai liiklusjärelvalveks kaks uut sõidukit

Politsei sai liiklusjärelvalveks kaks uut sõidukit (19)

Politseilogo

Haapsalu politseijaoskond sai aasta alguses kaks uut sõiduautot, mis on varustatud liiklusjärelvalve tegemiseks vajalike seadmetega. Üks sõidukitest on politsei-, teine eravärvides.

„Nii kiireid ja võimsaid autosid pole meil varem olnudki,” ütles Haapsalu politseijaoskonna patrulltalituse juht Meelis Laurmann. Tema sõnul sõidukitel varustus, mis politsei tööd lihtsustab – statitsionaarsed radarid ja natuke uuem tehnika, mille kaudu saab vajalike andmebaasidega kiiremini ühendust. „Inimesed autos viibimise aeg kindlasti lüheneb,” lubas Laurmann.

Seni pole Haapsalu jaoskonnal eravärvides liiklusjärelvalve sõidukit olnud, vajadusel on kasutatud naaberjaoskondadest laenatud autosid. Laurmanni sõnul on ka eravärvides sõidukil vilkurid, kuid sisse lülitamata ei paista need välja.

Laurmann ütles, et eravärvides auto eelis on, et see võimaldab märkamatumalt liiklusel silma peal hoida. „Politseivärvides auto on kindlasti kaugemalt nähtav ja äratuntav,” lisas ta.

 

19 “Politsei sai liiklusjärelvalveks kaks uut sõidukit”

 1. Trahviriik – pollarite ülesanne oleks ikka korda hoida , mitte päti moodi luurata ja äsada . Haige riigitaktika . On olnud vaid üks norm pealik neil kes pollarid põõsast ära kamandas

  • Aga ole normaalne ja austa iseennast ja teisi!

   • Justnimelt, seadusekuulekal inimesel pole põhjust ka eravärvides politseid karta.
    Maksumaksjatena peame ju ise politseid üleval, et see meil korra majas hoiaks. Päris kummaline olekski nüüd ise pätti tegema hakata.

    • Mitte väikese pätitegemise eest politsei ei karista, vaid selle eest, et nii väikese patutegemisega sa politseile vahele ka veel jäid.

    • Oleneb, mida sa nimetad milleks. Kui ment lihtsalt nurga taga rihma nillib, siis pole see küll mingi kuritegevuse takistamine.

 2. h8aö6 – see on mu nimi. Nii et ärge tulge jälle oma jutuga, et ei julge nime kirja panna (nagu kommentaari sisust olulisem oleks just nimi, naera puruks neid tõsiselt maailma võtjaid!). Aga nõus irwq-ga – Haige riigitaktika. Kardan, et annan politseile hea idee, aga siiski – järgmine samm on siis erariietes politseipatrullid tänavatel. Küll tööd leiavad. Selles ei ole kahtlust. Aga – Aafrika esine, ilus suveõhtu, autokatustelt otse pudelist viinajoojad, kummivilistajad ja räuskajad – miks neid keegi korrale ei kutsu? Ma saan aru, et noored jne., aga mingi kord peaks ikka ka olema. Või kuidas?

 3. Mis reg.nr, mark ja värv?

 4. kas voodid ka sees

 5. voodid sellepärast et saaks natuuras trahvi maksta?

 6. Kõik audid. A-6 ja sees a-rühm

 7. Olin vipsis ja marki ei pannud tähele aga musta värvi ja Luki poiss oli roolis…lol

 8. statitsionaarne radar

  politsei häbeneb iseennast, ei julge öelda mis autodesse need statitsionaarsed radarid sisse keevitatud on.

 9. Uus skoda … suured strobod stange küljes , ei ole need peidus midagi . Küll see lapikuks sõidetakse

 10. Nojah ega autosid enam ei saa, nüüd antakse skoodad:D

 11. Kui raha läheks õigesse kohta oleks võimalik ammu ferraaridega neil sõita .. saksamaal on opelitest lambodeni . Pole võimatu ju .. aga üldiselt mida aeglasemad autod neil on seda parem . Nemad tekitavad oma tagaajamistega kõige rohkem ohte … tagaajamine peaks keelatud olema igas mõttes . Kirjutagu nr üles ja hiljem otsigu üles ja uurigu asja miks kes kus … siis võiksid isegi öelda et tööd teevad ..mitte ei kükita põõsas ja koori rahvalt raha .

 12. Politsei amet on riigi rahakoti täitmiseks mitte rahva kaitseks . Kui kellegil midagi varastatakse siis 10 protsenti leitakse midagi ja seda ka kogematta või keegi tavakodanik aitas .. kui kaitset tahad öeldakse mine kohtusse … ja maksa jälle .

 13. Kas on radar kameraga? Saad trahvi koju, ei pea politseiautos üldse istuma kui ainult liiga kiiresti sõidad.

Kommenteeri

Viimased uudised

css.php

© 2017 Lääne Elu. All Rights Reserved.