Pagasi külas läks mees emale kallale

Lääne Elu

info@le.ee

Kuula artiklit, minutit ja sekundit
0:00 / :

13. veebruaril sai politsei teate, et Lääneranna vallas Pagasi külas eramus läks 49-aastane alkoholi tarvitanud mees kallale oma emale. Politsei toimetas 49-aastase mehe kainenema.

Reklaam
16 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Drevor
2 aastat tagasi

Ärge lugege siis neid kommentaare

Kuulge!
2 aastat tagasi

Kui teil midagi teha ei ole, siis palun ärge tehke seda siin! Milleks selliseid ajuvabasid kommentaare?

ühiskonna osa
2 aastat tagasi
Reply to  Kuulge!

Nad ei oska kahjuks muud. Haridus jäi pooleli või pole algust veel tehtudki. Kahju neist, aga tuleb ära kannatada. Kõik artiklid neid tkomme täis ja neil endil on naljakas.

IRW PRO
2 aastat tagasi
Reply to  ühiskonna osa

Kle keegi ei viitsi su eluluga kuulata.

elulugu polegi
2 aastat tagasi
Reply to  IRW PRO

Ei peagi, nõmedusi siin küllaga lugeda.

...
2 aastat tagasi
Reply to  Kuulge!

Noo anonüümselt saab välja elada ju, siis see näitabki missugused inimesed täpselt on ilma piiranguteta ja vastutuseta. Lugege näiteks delfis kommentaariumi. Saate aru milline on inimese loomus, kui tõepoolest vabadus anda. Kohutav eksole? Kuigi võime seda kiruda, aga miskid seadused ja korrakatsjad päästavad siiski päeva. Ajaloost võib õppida, mida anarhia kaasa toob, kuigi see võib äge tunduda alguses. Kokkuvõtteks, ärge manitsege inimesi siin, parem püüdke aru saada, et kõik need kirjutajad on siin mingisuguse enda murega kohal. Kellel väiksem, kellel suurem viga. Muidu nad ju ei kirjutaks siin. Lihtne

IRW
2 aastat tagasi

Miks oma emale? Kas naist polnud võtta?

Drevor
2 aastat tagasi
Reply to  IRW

Nalja teed vä🤨

Juku
2 aastat tagasi

Mees tahtis teada kuhu jäi tema pagas.

Nimi
2 aastat tagasi

Pagasi… Läänemaal?

Pärnumaa
2 aastat tagasi
Reply to  Nimi

Lääneranna.

Napak
2 aastat tagasi
Reply to  Nimi

On ju kirjas, et Läänerannas.

Nimi
2 aastat tagasi
Reply to  Napak

Lääne Elu on Läänemma leht. Võõrad uudused siis.

liisa
2 aastat tagasi

ema on isa

parandamatule
2 aastat tagasi
Reply to  liisa

aga nõme on üheselt nõme.

sootule
2 aastat tagasi
Reply to  parandamatule

ema on isa