Juhtkiri: kestvad kiiduavaldused

Lääne Elu

info@le.ee

Läinud nädalal tegi Põhja-Sakala vallavanem Karel Tölp ettepaneku meedia vaigistada. Tölp ütles riigikogu erikomisjoni istungil, et Eesti vajaks riiklikku kokkulepet, et ajakirjandus ei tüütaks kaks aastat kohalikke omavalitsusi – vallavanemaid, volikogude esimehi ja liikmeid, et nood saaksid keerulised reformid rahus ära teha. Tõsi, vaikus ei peaks olema täielik – kirjutada võib, aga kiitvalt.

Põhja-Sakala vallavanema avaldust võiks pidada kurioosumiks ja selle üle muiata, kui see oleks üksikjuhtum. Paraku see nii ei ole. Samal päeval, kui Tölbi ettepanek jõudis meediasse, ütleb Lääneranna vallavanem Ingvar Saare Metsküla koolis sadakonna inimese ees, et ta lõpetab Lääne Elu tellimuse ära.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
8 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Khm..
7 kuud tagasi

Teate, mina juba lõpetasin Lääne Elu tellimise! Olete teatud suunas väga kaldu ja kallutage aga edasi kuniks kummuli..Jõudu kah kallutamiseks!

Vend Pendel
7 kuud tagasi

Aga… kange kiusatus on selle jutu peale küsida, kuidas mõista Lääne Elu kummalist kommet kustutada (eriti valimiste-eelsel kuumal ajal) võimulolijaile kestvaid kiiduavaldusi mitte sisaldavaid kommentaare ning avaldada nimi-toimetusele-teada lugejate ülistuslaule ( https://online.le.ee/2021/07/24/lugeja-kirjutab-sugav-kummardus-haapsalu-linnapeale/ ) Haapsalu linnapeale?

uuringute
7 kuud tagasi

järgi on kõige korrupteerunud kohalikud omavalitsused

Korra valvur
7 kuud tagasi

Jutt on ju korruptsioonist, totud!
Mida rohkem seda avaldada, seda vähem seda tulevikus on 🙂
Nii hoida!

võrdõigusvolinik
7 kuud tagasi

Miks peaks üks mees lugema feministide väljaannet? Ainult naistest koosnev toimetus pole usaldusväärne.

pealegi
7 kuud tagasi

veel suitsetavad naised

arvaja
7 kuud tagasi
Reply to  pealegi

Inimene ise otsustab kas suitsetab voi ei.Pole Sinu asi.

tubli
7 kuud tagasi

mees ja õieti teeb, see nagu algkooli seinaleht