Klassikaline riietus ja stiil mida lihtsalt kanda

reklaamitoimetaja

reklaam@le.ee

Klassikaline riietus ja stiil mida lihtsalt kanda

Väga paljud inimesed näevad igapäevaselt vaeva, et välja selgitada, millised riided sobiksid kõige paremini nende välimuse parandamiseks. Kohati aga mõeldakse liiga keeruliste lahenduste peale ning sellel on mitmeid miinuseid. Esiteks võib olla teie poolt valitud riietus liiga kallis ning teiseks ei pruugi see sobida kokku teiste asjadega. Liiga erilised tooted kipuvad tihti röövima ära kogu tähelepanu ning seega sobivad need väga väheste asjadega. Järgnevalt anname mõned nipid, millega on äärmiselt lihtne muuta enda stiil aegumatuks ning lihtsaks.

Must on endiselt populaarne

Kui te ei oska mitte midagi selga panna, siis alati on kindlapeale minek mustade toodetega. Tegemist on klassikalise ning aegumatu riietusega. Ühtlasi on see ka stiilne ning vajadusel viisakas. Näiteks pakub PEPCO enda toodete seas väga palju erinevaid klassikalisi musta värvi tooteid. Loomulikult ei tohiks koguaeg ainult musta kanda, kuid vaieldamatult on tegemist kõige lihtsama viisiga ennast klassikaliselt riietada.

Mustade toodete ainukeseks miinuseks on see, et need võivad pesuga pisut värvist ära minna. Tavaliselt on selle põhjuseks valesti valitud temperatuur või režiim. Kui soovite enda rõivaid hoida värsketena, siis tasub alati jälgida siltidel olevaid juhiseid, mis annavad edasi informatsiooni pesemise kohta.

Riietuge vastavalt ilmale

Suvisel ajal on äärmiselt populaarsed erinevad seelikud ja kleidid. Vastavalt soovile võivad need olla õhukesed ning peaaegu läbipaistvad või hoopis paksemad ja viisakad. Üldiselt kehtib järgnev mõte – mida rohkem päikest, seda rohkem peaks enda riietusele lisama värvi. Seega suvel on väga moekad erinevad oranžid ja punakad toonid. Samas sügisel ja talvel on populaarsust koguvad tumedad toonid. Viimaste aastate üks kõige populaarsemaid toone sügiseks ja talveks on tumepruun. Samuti on tegemist aegumatu klassikaga, millele võite alati panustada.

Koguaeg täpselt samasuguseid riideid kandes võite jätta endast igava mulje. Seda ei ütle teile küll teised inimesed, kuid jõuate selle arvamuseni ise. Vahepeal tasub ennast üllatada väga ootamatute lahendustega ning võite kindlad olla, et see toob teie näole naeratuse. Paljud kombinatsioonid, mis alguses tunduvad imelikud võivad lõpuks olla teie uued lemmikud.

Mille järgi osta endale erinevaid riideid?

Kindlasti olete olnud poes ning leidnud endale mõne väga ilusa toote. Samas tuleks alati mõelda ka sellele, et millega koos on võimalik seda kanda. Oleme veendunud, et te ei saa enda välimust ülesse ehitada ühe eseme põhjal. Kui seelik on tõesti äärmiselt meelepärane, siis peate mõtlema ka millise pluusi või kampsuni saate selle juurde sobitada.

Mida keerulisemad ja erilisemad on tooted, seda keerulisem on neid millegagi kokku sobitada. Samas, kui teil on tekkinud juba enda nägemus välimusest, siis võib olla seda lihtsam teha. Paljud inimesed kardavad kasutada erinevaid värve ja lõikeid, kuid tegelikult annab see kõvasti juurde. Soovitame alati inimestel eksperimenteerida erinevate toodete ja stiilidega. Lõppude lõpuks on kõige olulisem see, et tunneksite ennast mugavalt ja teie välimus vastaks teie ootustele.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments