Epistel tõe ilmsikstulekust ja maskeeritud tulnukatest

Katarine Rosalie. Illustratsioon: Karel Rahu

Katarine Rosalie. Illustratsioon: Karel Rahu

Armas rahvas! Kas olete juba oma silmad avanud ja otsa vaadanud tõelisusele? Või aelete ikka veel silmitute koerapoegadena oma segamini pesas, teadmata, millisesse maailma olete sündinud? Noh, võtke ja vaadake nüüd, sest tõendid on olemas kõigele sellele, mida nägijad ammugi teile rääkisid. Tuvi Maaru toob Universumilt sõnumi, et nüüd tehakse kõik saladused ilmsiks, kõik kuriteod tulevad päevavalgele ja kõik roimarid paljastavad oma näo. Nii on!

Kui paljud teist on naeruvääristanud mind ja teisi Valgustöötajaid, kes on püüdnud teid ammu hoiatada Kar-Thuly-Puth-Ru suure vandenõu eest, mida on salajas kootud sajandeid ja mille eesmärk on kaotada riigipiirid ning ühendada kõik maailma rahvad Eliidi orjusse. Küll mind kiusati taga ja takistati, kui seda püha sõnumit levitada püüdsin. Küll mõnitati ja nõuti pilgates: kus on tõendid?

Teie, pimedad, küsite tõendeid, aga ise ei tunne tõendeid ära ka siis, kui need teie ees lahti rullitakse nagu punane vaip!

Kas tõesti te pole küsinud endalt, kuhu on Eesti avalikkuse eest kadunud Kaja Kallas koos oma ustavate sabarakkudega? Miks ta ei võta enam sõna telekas ega räägi raadios, ei kirjuta Facebookis? Miks ta paarutab hoopis välismaal ringi, muudkui reisib, muudkui sõidab sinna ja tänna, kohtub muudkui „väga tähtsate“ selle ja tollega? Isegi Moonika tõs

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

9 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
tulnukad
1 kuu tagasi

on teada, need on peale 40-dat siia tulnud ja siia jäänud okupandid ja nende järglased, kes on saanud õiguse siin seaduslikult ärastada ja erastada ja oma isade ja vanaisade siiatuleku eesmärgid teostada, aga ikka veel rusikas taskus ringi käija ja 40-te aastate eesmärk putleri õhutusel ellu viia

ülekilod
1 kuu tagasi

Ma ei taha, et keegi p. n. hakkab jõbisema traditsioonist ja riigi riitustest, vat tüdrukud teeved kniksu ja poisid kraapsu. Kolumnist võrdub vastik vanamutt. Kas seda on vaja?

Varje
1 kuu tagasi

Surm vene okupantidele 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀 💀

Varje
1 kuu tagasi

Millisest Läänemaa kauplusest on võimalik osta 1 kg jämedat söögisoola millega on võimalik liha ja kala soolata?

Autorollo
1 kuu tagasi
Reply to  Varje

Varsti kehtestab Päikesevalitsus talongisüsteemi, siis võibolla saad ka soola.

Nimi (kohustuslik)
1 kuu tagasi
Reply to  Varje

Meie saime sõprade käest, poodi ei tea.

Sass S
1 kuu tagasi
Reply to  Varje

Scandagri kolmapäeval Uuemõisas Neuenhofi hoovis .

En.
1 kuu tagasi
Reply to  Varje

Varjele: Nädal tagasi oli laupäeval Kastani poes tavalise jämeda soola pakke terve põlvekõrgune riit. Hind alla 1 euro tk..

parteimeedia
1 kuu tagasi

LE oravate parteimeedia tase.