5

Metsa tänav on liiklusele avatud

Malle-Liisa Raigla fotod

Kolmapäeva hommikul avati liikluseks Metsa tänav, mis lihtsustab Haapsalus autoga liiklemist.

Kuigi ametlikult oli lubatud, et Metsa tänav avatakse liiklusele kolmapäeval kell kümme, vedasid töömehed juba tund aega varem ära liiklusmärke, mis keelasid Metsa tänava 500meetrisele lõigule keeramise. Neli minutit enne kümmet hakkas liiklusele avatud teelõigul peale ka tihedam liiklus.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
En.
En.
Lihtsalt üks mõte: kui varasemate Metsa t. remontide järel hakkas seal alati midagi juhtuma, kas seekord saabub tõesti pikk ja rahulik kasutusperiood? Siis peaks küll kuhugi risti tegema. Pärast eelmisi remonte kaevati ju kõik taas üles ning hullemgi veel – siledat tänavat hakati kasutama autoga rallimiseks, nõnda, et Tamme t. alguse tammed murdusid. Nüüd on ringtee poolkurvil ees aga inimloomus teatavasti sama… PS. Raudtee tänav tundub juba humoorikas oma ‘lainetega’. Autot need otseselt ei lõhu (erinevalt löökaukudest), seega võiks teemat hoopis edasi arendada veel sujuvamate ja kunstipärasemate lainete teadliku maharullimisega (et tekiks üle-Eestiline vaatamisväärsus). Miniringe sinna kah teha ei anna,… Loe rohkem »
autojuht
autojuht

Sõidutee pole autovaenulik,sõidustiil on autovaenulik.

Meelis Kaustel
Meelis Kaustel

Huvitav, et Raudtee tänava remondist artiklis ei räägita. Ometi meie kõige inim- ja autovaenulikum tänav. Plaanis oli remont. Kas unustati või mängiti miskit ümber. Või on valijaid sellel tänaval liiga vähe.

Urmas Sukles
Urmas Sukles

Kevadel teeme .

Suklese fän
Suklese fän

Haapsalut on teadupärast nimetatud Põhjamaade Veneetsiaks. Posti tänava hetkeolukorda silmitsedes kangastub avatuma mõttemaailmaga inimestele erinevaid visioone. Kui kaevaksime veel pisut ja laseksime vee sisse, saaksime ägeda kanali. Järgmised Posti tänava kohvikukülastajad võiksid juba gondlilt maha astuda.

wpDiscuz