7

Ettevõtjad ootavad infot Posti tänava remondi kohta

Posti tänav saab remondi käigus uue ilme, kuid millal remont algab, pole veel teada. Foto: kuvatõmmis

Posti tänav saab remondi käigus uue ilme, kuid millal remont algab, pole veel teada. Foto: kuvatõmmis

Haapsalu Posti tänava äärsed ärid ootavad kannatamatult infot selle kohta, millal algab peatänava remont, et selle järgi oma suviseid plaane seada.

Posti ja Uue tänava nurgal tegutseva pubi Vanaisa Juures omanik Jaan Kelner on sotsiaalmeedias teada andnud, et kirjutas linnale 29. aprillil hulga küsimusi, kuid neile vastust pole ta saanud.

Lääne Elul Kelnerit tabada ei õnnestunud. Kuid oma Facebooki postituses teatas Kelner, et on linnavalitsusest uurinud, millal remondialasse jäävaid ettevõtteid ehitustööde algusest ja kestusest teavitatakse ning kas ja millist kompensatsiooni on äridele plaanitud, et korvata ettevõtete remonttöödega häiritud majandustegevust.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Toslem
Toslem

Ma ootan huviga Posti tänava projekti ja selle välja panekut. See õudus, mis kiiruga valmis tehti, oli liiast. Puud maha, võsa asemele, jalgratturite ja tõukside terror. Jalgratturitele piisaks ainult ühel pool tänavat rattarada. Kuhu pargitakse autod? Need ei mahu juba praegu Posti tänavale jne.jne.jne. Küsimusi palju, aga vastuseid ei ole.

Agu
Agu

Kompensatsiooni nuruma jälle? Linnas tehakse arengut ja see on ammu kõigile teada. Selline mulje jääb, et tasuks praegu avada üks kohviku moodi asi ja kohe kompensatsiooni küsida. Kohvik ise pole oluline, Raha käes, siis võib selle kinni panna.

Priit
Priit

Aga kes sul keelab seda teha? Lase oma äriplaan käiku, muidu teised, kiuslikud, ning ahned, ettevõtted jõuavad ette ja võtavad kogu kompensatsiooni endale.

Just
Just

kompensatsioon tuleb kuskohast? Tehke see endale kõigepealt selgeks, kas igaüks tahab ikka toetada mingit kohvikut. Siin selle teema puhul peaks küll uppuja enda asi olema, kuidas pinnal püsida. Maksuraha pole mingite ettevõtjate elushoidmiseks mõeldud. Looduslik valik, niisama visioonita ettevõtja kaob kaardilt kiirelt.

Alati saadaval.
Alati saadaval.

Mina näed teda küll koguaeg oma äri juures, jalutab tänaval, jutustab klientidega ja on koguaeg saadaval.

Uudu
Uudu

Ja-jah, arenguruumi on veelgi : ajakava, millal ja kui kaua töid tehakse, kas kogu tänav korraga või osade kaupa asfalteeritakse, liikluse korraldus jmt

Priit
Priit

Malle-Liisa võiks, seda sama, mainitud sotsiaalmeediat vaadata, ning lugeda, et Vanaisa Juures, on juba neljapäevast saadik avatud. Isegi kellaajad olemas, ning ma julgen kahtlustada, et herr Tabamatu Ime, on siis ka ise seal kohal, ning kindlasti nõus, ka pisikese vestlusega. Taskuks proovida. Vihje pole tänu väärt.

wpDiscuz