24

Haapsalu Jaama tänavat hakkab ehitama Lääne Teed

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu aselinnapea Innar Mäesalu ütles, et miljoni euroga saab remontida Jaama tänava fooriga ristmikust Kiltsi teeni. Arvo Tarmula

Eile kinnitas Haapsalu linnavalitsus Jaama tänava ja Tallinna maantee rekonstrueerimise projekteerimis- ja ehitushanke võitjaks Lääne Teed OÜ.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kas
Kas

See pole selle projektiga seotud, aga kas mõni linnavalitsuse liige saab varjatud hüvesid mõnelt ärihuvidega tegelaselt? Palun uurige, siis oleks huvitav lugeda!

Tont
Tont

Ära soni ja hakka ise linnapeaks,kui paremini suudad. Aga peale ämma kassi keegi su poolt ei hääleta. Alati üks vingumine- kui midagi ei tehta,on paha,kui tehakse- veelgi hullem.

Eks
Eks

Ise sa sonid. Loe!

aeg
aeg

on rohukülast ja lihula mnt. transiit linnast mööda suunata

Ille
Ille

See on üks parimaid kommentaare. Olen 100% sellega nõus, et suured puuveokid jne enam linnast läbi ei sõidaks. Ei usu, et Jaama tänavat oleks võimalik nii laiaks teha, et see poleks häiriv. Samuti Kiltsi tee ääres asuv kõnnitee on selline, et seal pole arugi saada, kus on autotee ja kus kõnnitee. Maanteel nii suured vaod ja augud, et nn kõnniteel käija ikka mõnusalt märjaks pritsitud saaks.

Eks
Eks

Kas Mäesalu on majanduslikult täiesti sõltumatu? Kas ta on ärimeestest sõltumatu? Kas linnavalitsus on sõltumatu?

ollalaa
ollalaa

Et pärast poleks jälle hädaldamist- et asfaldit pandud nii õhuke kiht ….

Peeter Paan
Peeter Paan

Neil pole teedeehitusmasinaid, seega on nad pelgalt peatöövõtjad, st vahendajad.

linnakodanik
linnakodanik

Kuna linnavalitsus korraldab kõiki töid suure saladusloori taga, siis küsida võiks LE veergudel ikka. Kas selle tee remonti on kaasatud ka veevärk? Jaama ringil oli vast mõni aasta tagasi suur sõidutee vajumine ja siis täideti vajumiskoht kiiresti ära, ilma et vajumise põhjust oleks uuritud.

Sass S
Sass S

Ärge muretsege küll tehakse kõik mis vaja .Ainult tasandamiseks projekti küll koostama ei hakataks .Või on siinsed kommijad targemad ?

hanschmitch
hanschmitch

Ma jah targem , kuid mis kasu sellest , kui sulid igalpool juhtivatel kohtadel .

Enriko
Enriko

Tundub uskumatu, et paarisajameetrise lõigu rööpasse sõidetud kitsa asfaldtee tasandamine ja asfalteerimine maksab samapalju, kui pea kilomeeter tuttuut Turba raudteed (6 km 8 miljonit €). Tundub, et siingi veetakse kogu teetamm ära ja ehitatakse uus. Eks targemad tea.

juss
juss

Kolmsada meetrit kindlasti pluss kõnniteed, kommunikatsioonid jne.

Koik
Koik

Teed viivad framaresse

kodanik
kodanik

Minuarust on Haapsalus palju hullemas olukorras teid mis oleks vaja esmalt korda teha.

Koma
Koma

mitu korda peab ühte ja sama asja kirjutama,et kohale jõuaks–linnast läbiminev tee on RIIGITEE ja seda rahastab RIIK!

linnakodanik
linnakodanik

Koma, tee ikka endale ükskord enne midagi selgeks. Riigimaantee nr 9 Ääsmäe – Haapsalu – Rohuküla marsruudil on 76.5 km riigimaantee ja sellele marsruudile lisandub 3.15 km linna teed, mille osalisest remondist käib kogu jutt: Punkt.

lipp ja lapp - linna moodi
lipp ja lapp - linna moodi

Olukord tekitatud – “teeme midagi, teeme näitamiseks”.
Lõpetaks ühe lõigu ära? Mis asi see linna sissesõit on? Linna piirist kuni remonditud osani – jube vaadata, kõnniteid pole, mingid ajutised kolakad eraldamaks jalakäijaid sõiduteest. Linna sildist Jaama ojani korralik remont, mitte jupikaupa, siis oleks aastateks rahu ja ilus ka.

wpDiscuz