12

Margus Linnamäe ostab Linnamäe lihatööstuse

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

"Liivalaia tänava kohtus toimus Anders Tsahkna kohtuasi. Linnamäe käis kohtus tunnistusi andmas. Esmalt küsis prokurör Steven-Hristo Evestus, mis sidus Linnamäed aastail 2006–2008 Tsahknaga ning mis asjaoludel Linnamäe 2006. aastal Medicumiga kokku puutus. ""Ma arvan, et olin üks osanikke,"" sõnas Linnamäe, kuid lisas, et ta ei mäleta aastat. Tunnen Tsahknat 10-20 aastat, suhe on pigem tööalane, lisas Linnamäe."

Margus Linnamäe Tallinnas kohtumaja ees 2012. aastal. Avalikkuse eest varju hoidvast ettevõtjast pole palju fotosid. Andras Kralla / Äripäev / Scanpix

Suurärimees Margus Linnamäe investeerimisfirma UP Invest ostab ära üle 30aastase ajalooga Linnamäe lihatööstuse, ettevõtte juhatuse liikme Tarmo Küla sõnul otsis ta ettevõttele uut osanikku.

Nii Tarmo Küla kui ka UP Investi juhatuse liige Sven Nuutmann kinnitasid, et pärast tehingu toimumist jäävad oma kohale nii ettevõtte juhtkond kui ka töötajad.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kas
Kas

tegu välisinvestoriga?

Mardikas
Mardikas

Mul pole täna söögi jaoks rahagi, aga teine jällegi targem ja tublim ostab terve söögitööstuse. Imelik maailm. Käin küll tööl iga jummala päev, aga näe ei klapi.

Miki hill
Miki hill

Ju oled jobu, et pea ei võta. Siis võtavadki käed ja jalad.

Mardikas
Mardikas

Nojah järelikult. Aga valgustage mind veidi siis suur Miki! Kas peaksin ehk oma sissetulekutest kümme protsenti säästudeks koguma ja siis edasi investeerima ning ootama kümmneid ja kümmneid aastaid, et surra 90 aastaselt õnnelikult miljonärina? Ah?

Sass S
Sass S

Osta, müü ja vaheta ning ära karda riskeerida ja ole õigel ajal õiges kohas . Nii lihtne !

Melle
Melle

Õigel ajal õiges kohas olla tundub küll väga lihtne . Ja loogiline tundub ka täitsa

Karu Ott
Karu Ott

Pole siin midagi imeks pandavat. See oli vaid aja küsimus, millal hr Linnamäe selle firma ära ostab, sest karurasvast salvist on saanud tõsiselt võetav müügiartikkel, millest võiks saada tulus müügiartikkel ravimitööstuses. Nii, et andku aga minna….

asjad liikumas
asjad liikumas

Kuidas need kaks asja omavahel seotud on? Karu rasv ja lihatööstus on sünonüümid nüüdsest?
Tegelikult tegija mees, kes teeb see jõuab ja teekäija…..

Karu Ott
Karu Ott

Tea, et Linnamäe Lihatööstus on suurim kohaliku ulukiliha kokkuostja ja üheks probleemiks oli karurasv, mida ei osatud kuidagi kasutada. Nüüd koostöös hiinlastega leiti uus turuartikkel – karurasva salv

Mina.
Mina.

Kas nüüd hakkavad lihatööstuse töötajad edaspidi ravimireklaami tegema.

Ahh
Ahh

Tegelikult pannakse ravimid hoopis vorsti sisse. Nt lastevorst peavalu vastu või suitsuvorst lahaseks luumurru puhul.

Mögan
Mögan

Veganid ei saagi ennast siis enam ravida vä

wpDiscuz