5

Coopi vanalinna poe hoovi kavatsetakse ehitada ridaelamu

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Coopi vanalinna poe hoovi kavatsetakse kunagise laohoone kohale ehitada ridaelamu. Joonis: eskiis elamust

Coopi vanalinna poe hoovi kavatsetakse kunagise laohoone kohale ehitada ridaelamu. Joonis: eskiis elamust

Tarbijate ühistu vanalinna poe hoovis kunagi asunud laohoonete asemele on omanikul kavas ehitada ridaelamu.

„See on praegu alles nii toores asi, et ma sellest veel ei räägi, alles käivad kooskõlastused,” ütles Haapsalu tarbijate ühistu juht Raimond Lunev. „Mina ei räägi, teised ei räägi ka. See on alles nii õrnal tasemel, et praegu pole mõtet pasundama hakata.”

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Pealtnägija
Pealtnägija

Muudkui ehitavad, ja siis kraaksutakse et palka juurde ei ole võimalik maksta. Ületunde 1.5 kordselt kinni ei maksta ja oma ületundide eest ei saa ka vabu päevi võtta, häbi teile, tööinspektsiooni teile kaela saata. Sa Rüütel Piret oled täielik türann ja Lunev tuhvlialune kes käib silmaklapid peas ja kiidab taevani kui tore on töötada ühistus.

Poogi sõber.
Poogi sõber.

Kirjanik Remsu oli seal õue peal õllekas ka tihe külaline.

Arvamus
Arvamus

Kus siis Suklese haare on? Ilma tema osavõtuta ei saa Haapsalus midagi ehitada. Suklesele peab ka nuts kukkuma, või kas või palgafond suurenema.

Pook
Pook

Seal urkas sai kunagi kümnete ja sadade liitrite kaupa õlut lakutud vana kadunud Toitsi õllekas.

ammu pensionil
ammu pensionil

Kui midagi asjalikku ja vajalikku linna juurde tuleb on ju hea ja ka silmale uus ehitis kena vaadata, kuid samas , pidage ikka oma tööinimesi ka INIMESTEKS, mitte orjadeks. Ärge unustage lihtsat inimlikkust ja tasustage oma leti taga jooksjaid vääriliselt

wpDiscuz