2

EPL: Lehis pääseb epee EMile

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Katrina Lehis. Foto Arvo Tarmula

Eesti vehklemisliidu juhatuse otsusel saab Katrina Lehis osaleda Euroopa meistrivõistluste individuaalturniiril, kirjutab Eesti Päevaleht.

Vastavalt vehklemisliidu reeglitele pidanuks EMil ja MMil võistlema Eesti edetabeli kolm paremat pluss üks treenerite nõukogu valikul. Kolm esimest olid Julia Beljajeva, Kristina Kuusk ja Erika Kirpu. Neljandat valides eelistasid treenerid naiskonna kaptenit ja ankrunaist Irina Embrichit, ehkki Lehis oli temast edetabelis eespool.

Otsuse pidi kinnitama alaliidu juhatus, kuid ei teinud seda. „Tõlgendasime reeglit laiemalt ning lõime EMi kaheks,” selgitas vehklemisliidu president Margus Hanson.

Lehis vehkleb Novi Sadi EMil vaid individuaalselt, Embrich naiskonnas.

Epeenaiskonna peatreener Kaido Kaaberma leidis, et juhatus käitus valesti.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
vehklemises ainult jamad
vehklemises ainult jamad

See ,et Lehis sai võimlause EM-l osaleda on väga tore , aga see kuidas EVL juhatus jälle on rikkunud enda poolt kehtestatud reegleid on taunitav ja ma ennustan järjekordset kohtu teed.Palju õnne!

Sass1.
Sass1.

Kaido Kaaberma on hästi öelnud :
1) OM-i neljas koht on jama ! ;
2) inimesed tulevad võistlusi vaatama, kui
veheldakse päris mõõkadega !

wpDiscuz