3

Läänemaa jahimehed pöördusid viimases hädas ministri poole

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Minister Siim Kiisler ja riigikoguliige Raivo Aeg said Linnamäel teada, mida Läänemaa jahimehed riigilt ootavad. Foto. Urmas Lauri

Läänemaa jahimehed kohtusid täna Linnamäel keskkonnaminister Siim Valmar Kiisleriga ja andsid ministrile üle pöördumise, kus ütlevad, et pole rahul riigi tegevusega suurkiskjate ohjamisel – küttimislimiidi määramisel peaks olema arvestatav sõnaõigus ka jahindusnõukogul, küttimislube jagatakse süsteemitult, ohjamiskava pole teaduspõhine ja ametnikel pole õigeid andmeid, kui palju hunte tegelikult metsas on.

„Meil on kolm teemat, millest tahame rääkida: huntide arvukus, šaakalite probleem ja keskkonnakaitsealased ahistavad tingimused jahtide korarldamisel. Kõik valusad küsimused,” ütles Linnamäel ministrile Läänemaa jahindusklubi juhatuse liige Aarne Taal.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Anders
Anders

Rohelillade trollid möllavad juba…

Suslik
Suslik

Oli näha jah kuidas neid hunte loendati. Mõned on kohe eriti maiad hunti igal põhjusel laskma ja tõmbavad kõigi jahimeeste maine alla.

Arvos
Arvos

Valus tapatalgu on kambal suureks sooviks.

wpDiscuz