3

Haapsalu politseijaoskonnas on ID-kaardi uuendamise järjekord viis minutit

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Pühapäev on teeninduspuntkis rahulik. Foto Arvo Tarmula

Veidi pärast keskpäeval oli Haapsalu politseijaoskonnas ID-kaardi sertifikaatide uuendamist ootamas kaks inimest, kolme inimest juba teenindati.

“Viis minutit olen oodanud, just tulime,” ütles järjekorras oodanud Külli Paas. Tema sõnul ei ole tal ID-kaardi sertifikaatide uuendamisega küll tulist häda, aga otsustas selle mure kaelast ära saada. “Pühapäev sai ära kasutatud, nädala seest töö juurest on raskem ära käia,” ütles ta.

Haapsalu politseijaoskonna piirkonnavanem Indrek Tohter ütles, et inimesed on käinud nii eile kui ka täna, aga enamasti on järjekorrad peaaegu olematud. “Eile hommikul (üle-eestilise) riistvararikke ajal oli väike tõrge, aga pärast on kõik ilusti läinud,” ütles ta.

“Päris tühi saal ei ole, aga üldiselt on pilt samasugune nagu praegu,” lisas ta.

Kuna klienditeenindajad on tööl ja järjekordi ei ole, siis on sertifikaate saanud uuendada kõik soovijad, mitte ainult need, kel seda pakiliselt vaja on.

Täna saab Haapsalu politseijaoskonnas uuendata ID-kaardi sertifikaate kella kolmeni.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Elmo
Elmo

uuendata?

Pel Men
Pel Men

Ja kuhu kadus harjasmatt ?

teine variant
teine variant

Kellel 5 kellel 50 min

wpDiscuz