Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Venelaste jalgpallilaager Tuksis (urmas lauri) (13)

Foto Urmas Lauri

Vaheajalt naasnud Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga läänetsoonis võitis Läänemaa jalgpalliklubi Kernu Kadaka 3:2. Lihula oli kodus 2:0 üle Pakri Alexelast.

Lihula läks Uku Ehasalu ja Kaarel Pikkmetsa väravatest juhtima juba esimesel poolajal. Teisel poolajal väravaid ei löödud.

Läänemaa JK asus Georgi Ivanovi väravast 1:0 juhtima, kuid jäi poolajavileks 1:2 kaotusseisu. Teisel poolajal viigistas Martin Salf karistuslöögist seisu ja mängu viimastel minutitel kindlustas Andres Dobõšev-Proosväli läänlastele võidu.

III liiga läänetsooni juhib Tallinna FC Castovanni Eagles 30 punktiga. Teine on 27 punktiga Pärnu Poseidon 27, kolmas Läänemaa JK 25 ja neljas Lihula 24 punktiga. Läänemaa JK-l on peetud konkurentidest üks mäng rohkem.