8

Lääne Elu paberleht teisipäeval, 4. aprillil

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

lel0404001

Uue asukoha otsing ei pane Haapsalu turgu kinni

Kuigi Haapsalu turul on katusealused maha lõhutud, toimib turg tavapäraselt, kinnitas turu tegevust korraldava Haapsalu Linnahoolduse OÜ tegevjuht Alo Lõps. Loe lähemalt Lääne Elu paberlehest.

Haapsalu noored akordionistid võitsid kõik, mis võita andis

Haapsalu muusikakooli akordionimängijad võitsid Loode-Eesti regionaalsel konkursil esikoha kolmes vanuseklassis.

„Ongi nii, et Haapsalu on nagu akordionilinn, kuigi meie akordioniosakond on väike,” rõõmustas Haapsalu muusikakooli akordioniõpetaja Sirje Roogla.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
abrekk
abrekk

sukles ikka haapsalu elu pekki keerab………….

ikka sõna sekka
ikka sõna sekka

Turg ei ole mustlaslaager,kohalikud elanukid ja müüad vajavad stabiilsust,mis maksaksid uuele platsile nii vee kui elektri paigaldamine,mis praegusel turul olemas,kui raha napib võiks ehitada läbimõeldult järk-järgult

kohalik
kohalik

Kes on Karilaid Haapsalu linnale,et tema otsustab,mida linnas müüa,tema valitsemisaeg peaks läbi olema,seda peaksid ikkagi otsustama praegune valitsus ja volikogu

Alole
Alole

Mida? Tavapäraselt või? Kas hullemaks see turul kauplemine veel minna võib? Pole teist üldsegi. Laupäeval oli kaks mutikest ja kõik.

Sass1.
Sass1.

Õppisin noorena akordioni, aga hääle poolest akordion
lõõtspillile vastu ei saa.

Relva+ss+weteran
Relva+ss+weteran

Ju see kellegi linnaisa tulevase maja krunt on…

Apostel Kapteni Kõrtsust
Apostel Kapteni Kõrtsust

Mul oli nägemus, et krundi ostab kohalik kinnisvaraärikas linna käest ära ja müüb selle suurele kaubandusketile edasi, kes sinna uue keskuse ehitab. Gross näiteks pole veel Läänamaale jõudnud, Lidl……jne

Alole
Alole

Mida sa räägid? Käisid sa ka laupäeval turul? Küllap ei käinud, aga mis seal vahet, sarnane trööstitu on turg olnud juba pikka aega. Isegi OTT-i turul käib elavam kauplemine. Häbi hakkab seesugustest poliitikutest “ärimeestest”, kes oskavad oma saamatust sõnamulina taha peita.

wpDiscuz